ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Daylong Kids SPF 50+ Lotion 150 ml - Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

21023

Markası : Daylong

6 Item Items

Açık tenli bebek ve çocuklara Spf 50 derecelik, yüksek güneş korumasu sağlayan, Daylong Kids Lotion'u, 150 ml'lik ekonomik boyutu ile bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

104.00 TL

78 TL

25% indirim

- +

Kazanacağınız puan 780 tupara Toplam tutarı: 0.78 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Daylong Kids SPF 50+ Lotion 150 ml - Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon

Daylong Kids SPF 50+ Lotion 150 ml - Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon

Marka Adı: Daylong
Ürün Adı: Daylong Kids SPF 50+ Lotion
Ürün Miktarı: 150 ml
Ürün Özellikleri: 1 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur. Spf 50 derecelik Güneş koruması sağlamaya yardımcıdır.
Sonuç: Bebek ve çocukların hassas cildini Güneş'ın zararlı ışınlarından korumaya yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Güneş' e çıkmadan 20 dakika önce uygulanmalıdır. Aralıklarla yenilenmelidir.
D vitamini içerdiği için, vücudumuzun Güneş ışınlarına da ihtiyacı vardır. Ancak Güneş ışınlarının zararlı etkileri de vardır. Çoğu Güneş hasarının çocuklukta olduğu bilinmektedir.
Bebek ve çocukların cildi yetişkinlerin cildinden çok daha hassas bir yapıya sahiptir. Güneş'in zararlı ışınlarından çok daha fazla etkilenirler.
Bu yüzden de korunmaya daha çok ihtiyaçları vardır. Bebek ve çocukalrın cildini Güneş'ten korumak için, kullanılan ürünlerin içeriği oldukça önemlidir.
Daylong Kids SPF 50+ Lotion 150 ml - Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon
Daylong Kids SPF 50+ Lotion, 1 yaş ve üzeri çocukalrın ve çok hassas cilde sahip kişilerin Güneş'ten korunması için geliştirilmiştir.
UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek derecede koruma sağlamaya yardımcıdır. Parfüm içermez ve suya karşı dayanıklıdır. İçerdiği E vitamini ile cildi nemlendirmeye yardımcıdır.
Bebek ve çocukların, yüksek koruma faktörlü ürünler kullanmaları çok önemlidir. Güneş koruyucu kullanılsa bile Güneş'in yoğun olduğu saat aralıklarında, Güneş'e çıkmamaya özen göstermek gereklidir.
Bebeklerin hassas ciltleri, dış etkenlerden hasarlanmalara çok açıktır. bebek cildi bakımı, bu yüzden oldukça önemlidir.
Daylong Kids SPF 50+ Lotion 150 ml - Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon,Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler