Daylong SPF 50+ Kids 150 ml Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon

21023

Markası : Daylong

Barkod : 7612076396746

0 Item Items

Açık tenli bebek ve çocuklara SPF 50 derecelik, yüksek güneş korumasu sağlayan, Daylong Kids Lotion'u, 150 ml'lik ekonomik boyutu ile bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

129.80 TL

116.82 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 1168 tupara Toplam tutarı: 1.17 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Daylong SPF 50+ Kids 150 ml  Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon

Daylong Kids SPF 50+ Lotion 150 ml - Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon

Marka Adı: Daylong
Ürün Adı: Daylong SPF 50+ Kids 150 ml  Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon
Ürün Miktarı: 150 ml
Ürün Özellikleri: 1 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur. SPF 50 derecelik Güneş koruması sağlamaya yardımcıdır.
Sonuç: Bebek ve çocukların hassas cildini Güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcıdır.
Kullanım Şekli: Güneş' e çıkmadan 20 dakika önce uygulanmalıdır. Aralıklarla yenilenmelidir.
D vitamini içerdiği için, vücudumuzun Güneş ışınlarına da ihtiyacı vardır. Ancak Güneş ışınlarının zararlı etkileri de vardır. Çoğu Güneş hasarının çocuklukta olduğu bilinmektedir.
Bebek ve çocukların cildi yetişkinlerin cildinden çok daha hassas bir yapıya sahiptir. Güneşin zararlı ışınlarından çok daha fazla etkilenirler.
Bu yüzden de korunmaya daha çok ihtiyaçları vardır. Bebek ve çocukların cildini Güneşten korumak için, kullanılan ürünlerin içeriği oldukça önemlidir.
Daylong Kids SPF 50+ Lotion 150 ml - Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon
Daylong SPF 50+ Kids 150 ml  Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon, 1 yaş ve üzeri çocukların ve çok hassas cilde sahip kişilerin Güneş'ten korunması için geliştirilmiştir.
UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek derecede koruma sağlamaya yardımcıdır. Parfüm içermez ve suya karşı dayanıklıdır. İçerdiği E vitamini ile cildi nemlendirmeye yardımcıdır.
Bebek ve çocukların, yüksek koruma faktörlü ürünler kullanmaları çok önemlidir. Güneş koruyucu kullanılsa bile Güneşin yoğun olduğu saat aralıklarında, Güneşe çıkmamaya özen göstermek gereklidir.
Bebeklerin hassas ciltleri, dış etkenlerden hasarlanmalara çok açıktır. bebek cildi bakımı, bu yüzden oldukça önemlidir.
Daylong SPF 50+ Kids 150 ml  Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.