Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Days Comfort

Days Comfort, kadınların hamile olup olmadıklarının erken tanısında kullanılan gebelik testlerini üreten markadır. Siz de Days Comfort ürünleri ile evde kendi başınıza hamile olup olmadığınızı tespit edebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Days Comfort Ürünleri

Days Comfort ürünleri insanların hayatları boyunca yaşayacakları en önemli duygulardan biri olan bebek sevincinin anlaşılması için erken gebelik test ürünlerini üretmesi ile bilinmektedir. Bayanların artık hamile olup olmadıklarının rahatlıkla anlaşılması ve doktora gerek kalmadan kendi evlerinde Days Comfort test ürünlerini kullanarak anlaşılabileceğini bilinmektedir.

İnsanların hamile kalıp kalmadıklarını bilmesi kadar önemli hiçbir şeyin olduğunu unutmayın aksi halde hamile kalan bir bayanın yapmaması gereken hareketleri bilinçsiz bir şekilde yapması çocuğunun düşmesine sebep olabilmektedir.

Doktorlara gereksiz yere ücret ödemeden aynı zamanda fazladan vakit kaybı yaşamadan eviniz ortamında veya iş ortamınızda kolaylık anlaşılabilecek bir testi sizlere sunmaktadır. Sağlıklı bebekleri dünyaya getirmek için Days Comfort erken gebelik ürünlerine sahip olmalısınız.

Days Comfort Erken Gebelik Testi, kendi kendinize kullanabileceğiniz bir gebelik testidir. Gebeliğin erken tanısını tespit etmek amacıyla kullanılır. Tek kullanımlıktır ve her alüminyum folyo bir test çubuğu içerir. Birliktelikten 8-10 gün gibi bir süre kullanılır.

Oldukça kolay bir kullanımı vardır. İstediğiniz an kullanabilirsiniz. Öncelikle testi, alüminyum folyo içinden dikkatlice çıkarın. Gebelik testini kapağını çıkararak açtıktan sonra, ürünü tutma sapından tutabilirsiniz. Testin emici ucunu yaklaşık 10 saniye kadar idrarınıza tutun. Çubuğu ters çevirmeden aşağı doğru tutmaya devam edin. Test yaparken bekletilmiş idrarla uygulama yapmamaya dikkat edin. Ürünün kapağını çubuğa taktıktan sonra yaklaşık 5 dakika gibi bir süre sonunda sonucu okuyabilirsiniz. Gebelik testini kullandıktan sonra çöpe atabilirsiniz.

Days Comfort Ürünleri ve Fiyatları

Gebelik testini tamamladıktan sonra oluşan çizgi testin çalıştığının göstergesidir. Eğer pembe/mor bir çizgi görüyorsanız, sonuç negatif demektir ve bu hamile olmadığınız anlamına gelir. Eğer iki adet pembe/mor çizgi görüyorsanız, sonuç pozitiftir. Bu da hamile olduğunuz anlamına gelir. Eğer hiç çizgi göremiyorsanız, bu sonucun geçersiz olduğu anlamına gelir.

Gebelik testlerinin tek kullanımlık olduğunun unutulmaması gerekir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmamaya dikkat edin. Eğer alüminyum folyo açık ise, ürünü kullanmayın. Gebelik testinin kontrol penceresine elinizle dokunmamaya özen gösterin. Dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri de alüminyum folyo açıldıktan sonra, ürünün hemen kullanılması gerektiğidir.

Gebelik testleri gerçekten de, evde zaman kaybetmeden gebeliğin tanısının konmasında önemlidir. Ancak unutulmamalıdır ki, bu test yalnızca teşhis amaçlıdır ve tamamen kesin bir sonuç belirtmez. Sadece doktor tarafından yapılan ve klinik laboratuarlarda değerlendirilen sonuçlara kesin gözüyle bakılabilir.

Evde gebelik testi yapmak istiyorsanız, Days Comfort Erken Gebelik Testi sizin için uygun üründür. Days Comfort ürünlerine Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.