Dcl

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Yüz bakımı, göz çevresi bakımı, vücut bakımı ürünleri bulunan DCL markası 1980 yılından beri çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşlanma karşıtı, leke karşıtı ürünleri beğenilerek kullanılmaktadır. Her cildin yapısı ve ihtiyaçları farklıdır. DCL markası ürünlerini, farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirmiştir.

DCL Ürünleri

DCL, uzmanları ve dermatologlar 1980 yılından beri cilt ve saç bakımı için çalışmalarını sürdürüyor. Anti-aging, leke giderici, akne ve sivilce, göz çevresi bakımı, nemlendirici, maske ürünleriyle geniş bir ürün içeriğine sahiptir. DCL cilt bakım ürünleri, nemlendirici, temizleyici, maske, akne ve sivilce, leke giderici ve anti-aging ürünleri içerir.

Alfa Hidroksi Asitler (AHA’lar), üzüm, elma ve şeker kamışı gibi doğal meyvelerden elde edilen, toksik olmayan maddedir. AHA’nın en küçük molekülü glikolik asit, şeker kamışından elde edilir. DCL AHA’lar ciltteki ölü hücreleri uzaklaştırmaya, cildi derinlemesine temizlemeye ve yenilemeye yardım eder. Kırışıklıkları ve çizgilenmeleri düzeltmede yardımcıdır. Sağlıklı, pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümü kazandırmaya yardımcı olur.

DCL AHA Revitalizing Cream 8, cildin sıkılığını ve esnekliğini artırmaya yardımcıdır. Kuru, hassas ve kırışıklık sorunu yaşayan ciltlerde pürüzsüzlük sağlamaya çalışır. Ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Cilde nem desteği sağlar, gençlik ışıltısı katmaya çalışır.

DCL Super Rich Eye Cream, göz çevresini besleyerek, onarmaya yardım eder. Kırışıklıklar, çizgilenmeler, morarmalar ve torbalanmaları gidermede yardımcıdır. Göz çevresine aydınlık bir görünüm sunmaya çalışır.

DCL Ürünleri ve Fiyatları

DCL leke kremi, hiperpigmentasyonun sebep olduğu kahverengi lekeleri gidermede yardımcıdır. Yaşlılık, hamilelik ve güneş ışınları hiperpigmentasyona sebep olur. DCL leke kremleri, ciltteki ton farklılıklarını ve lekeleri gidermeye yardım eder.

Güneş ışınlarının zararlı etkileri, ciltte lekelenmelere yol açabilir. DCL Skin Brightening Complex, Güneş’ ten kaynaklı leke oluşumunu önlemeye çalışır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan ürün, cilde aydınlık bir görünüm sunmaya yardımcıdır.

Güneş ışınlarının cilt açısından birçok zararı vardır. Bunlardan biri de erken yaşlılık belirtilerine sebep olmasıdır. DCL Super Sheer Sunscreen Spf 50, en hassas ciltlerin bile kullanabileceği bir Güneş koruyucudur. Foto yaşlanmaya neden olan, Güneş ışınlarına karşı yüksek derecede koruma sağlamaya çalışır. Cilde koruma sağlamaya çalışırken, aynı zamanda nem desteği sağlar.

Cildimiz, sağlığımızın güzelliğimizin göstergesidir. Cildimize doğru ürünlerle, doğru ve düzenli şekilde bakım yaptığımızda, sağlıkla ışıldayan bir cilde sahip olabiliriz. Cildin yapısı çok hassastır, kullanılan ürünlerle olumlu sonuçlar elde edileceği gibi, cilt sorunlarına da yol açılabilir.

Cilt bakımınızı tamamlamanıza yardımcı olabilecek DCL markasının ürünlerini, Turuncu Kasa’ da inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürünleri, indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim