Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

DCL Hydrating Serum 30 ml

4090

Markası : Dcl

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz DCL Hydrating Serum, tüm cilt tiplerinde yoğun nem sağlamaya ve lipidik bariyerleri onarmaya, güçlendirmeye yardımcı bir üründür.

Daha fazla detay

294.00 TL

264.6 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 2646 tupara Toplam tutarı: 2.65 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

DCL Hydrating Serum 30 ml


4090

Cildiniz yaşayan canlı bir organizmadır ve görüntüsüylesizinle konuşur, istek ve ihtiyaçlarını anlayarak karşılamanızı bekler.

Pullanmış, matlaşmış ve cansız bir cilt neme susamıştır.Cildinizin suyu tabii ki nemdir, nemi olmayan cilt kuru yapraklar gibi cansız,çatlak ve donuk görünümlü olur, koruyucu bariyerlerini yitirdiği için de dışetkenlerle hasarlanmaya daha fazla açık hale gelir, kolaylıkla kırışır vezamanında düzelme sağlanmazsa alerjik oluşumlar görülmeye başlanabilir, çatlakve buna bağlı enfeksiyonlar bile oluşabilir.

DCL Hydrating Serum, tüm cilt tipleri için kullanıma uygunolan nemlendirme sağlayan ve nemi ciltte tutabilen,cildin koruyucu lipidik bariyerlerinde düzelme sağlayan bir üründür.

Kullanımı kolay, etkileri sürekli ve risksiz olan ürünlerinkoşulsuz bir garantiyle sunulması Dcl’nin sürekli bir misyonu haline gelmiştir.

DCL Hydrating Serum, ciltte nem seviyesinin yükseltilerekuzun süre etki göstermesine yardımcı olurken, ciltte oluşabilecek kuruluklar,pullanmalar, çatlamalar ve çillenmelere karşı da etkili bir koruma sağlamaya destekolacaktır.

Cilt canlanacak,ihtiyacı olan nemi aldığı için dahadüzgün ve pürüzsüz bir görünüm kazanacaktır.

DCL için oldukçaönemli olan, zamanında elde edilebileceketkili çözümleri sağlamak ve bu çözümlerin etkisini uzun süre korumaktır.

DCL Hydrating Serum, zengin içeriği sayesinde cildiyatıştırmaya, pullanma ve kuruluğa bağlı kaşıntıların giderilmesine yardımcı olur.

Cildiniz her şeyden kıymetlidir, çünkü ömür boyu cildinizideğiştiremeyecek ve her yere yanınızda taşıyacaksınız, cildinizi sadecekaliteli ve etkili ürünlerin ellerine teslim edebilirsiniz.

DCL laboratuvarları, 30 yıldan fazla bir süredir,üstün çalışmaları ile saç ve cilt için harika ürünler geliştirmişler, kalite veyenilikleri ile beğeni kazanmışlardır.

DCL markası tüm çalışmalarını dermatologlar, kimyager vebilim adamları ile ortaklaşa yürüttükleri çalışmaları kaliteli olaniçeriklerle tamamlamışlardır.

Dermokozmetik alanında lider bir konumda olan DCL,geliştirerek piyasaya sunduğu ürünleri medikal alandaki uygulamalar ilebirlikte devam ettirmektedir.

İçerik :

Chamomilla, recutita extract, gellidiela, acerosa extract,hypnea musciformis extract sargassum, filipendula extract, Saccharomyces LysateExtract, Citrus Aurantium Amara Oil, maculatum oil, Lavandula Angustifolia Oil,Glutamic Acid.

DCL Hydrating Serum, ucuz fiyatı ile Turuncu Kasa’da ,uygunfiyat ve kalite farkını ürün çeşitliliği ile birleştiren sitemizi inceleyin vefarkı görün.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler