DDF Advanced Moisture Defense UV Cream SPF 15 50 ml

DDF Advanced Moisture Defense UV Cream SPF15 48gr
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava
  • DDF Advanced Moisture Defense UV Cream SPF15 48gr

DDF Advanced Moisture Defense UV Cream SPF 15 50 ml

Markası : DDF Ürünlerini Gör

4609 Barkod : 60748006023

55
579 TL
2713 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

DDF Advanced Moisture Defense UV Cream SPF 15 50 ml 

4609

Marka Adı: DDF

Ürün Adı: DDF Advanced Moisture Defense UV Cream SPF 15

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri: Olgun, normalden kuruya dönük cildi nemlendirirken, SPF 15 derecelik güneş korumasıyla, zararlı ışınların etkilerine karşı korumaya da yardım eder. Nemlenen cildin esneklik kazanarak, sıkılaşmasına da yardım eder. İnce çizgi görünümüyle mücadele etmeye çalışır. Düzenli kullanım, daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

Sonuç: Cildi sıkılaştırarak, nemlendirmeye, ince çizgilerde etki sağlamaya yardımcı olmaya çalışır.

Kullanım Şekli: Temiz cilde, Güneşe çıkmadan önce, yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanılır. Göz çevresine getirmemeye dikkat edin.

İçerik : vitamin B3, vitamin B5, vitamin E, Promatrixyl pentapeptide, Gliserin Etken maddelerini içermektedir.

DDF Advanced Moisture UV Cream SPF 15 50 ml

Cildi sıkılaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olmaya çalışan bir üründür. Olgun ciltlerde nem sağlamaya yardım eder ve cildin esnekliğini de artırmaya çalışır. Cildinizde görülen, ince çizgi ve kırışıklık görünümüyle, mücadele etmeye çalışır.

Cildinizde bakım sağlamaya yardımcı olurken, aynı zamanda cildinizi Güneş'in zararlı etkilerine karşı korumaya da yardımcı olmaya çalışır.

Cildinize uygun ürünlerle bakım yaptığınızda farkı görebileceksiniz.Kullanacağınız özel ürünlerle cildinizin ihtiyacı olan bakımı ve korumayı düzenli olarak yapmalısınız.

DDF Advanced Moisture Defense UV Cream SPF 15, düzenli olarak kullanılan olgun ciltlerde, aydınlık, sıkılaşmış ve esnekiliği artmış bir cilt görünümü sağlamaya çalışır.

Yorumlar

Emrah S
03.02.2022

Son kullanım tarihi ve içerik listesi ?

Daha öncede Ddf markasından sipariş verdim marka nın ürünleri çok başarılı fakat fiyattanda anlıyacağız üzere son kullanım tarihleri geçmiş ve bach kod sorgulamasında ürünlerde bulunamıyor ürünün sahtelik şüpheside yüksek lütfen tarih konusunda bilgi verir misiniz ? Ve temizleme ürünü ile aynı içerik listesi yazıyor bir yanlışlık olmalı

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

DDF Advanced Moisture Defense UV Cream SPF 15 50 ml

DDF Advanced Moisture Defense UV Cream SPF 15 50 ml, Olgun, normalden kuruya dönük cildi nemlendirirken, Spf 15 derecelik güneş korumasıyla, zararlı ışınların etkilerine karşı korumaya da yardım eder.

579TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim