DDF Discoloration Reversal Pod + DDF Brightening Cleanser ( Hediye )

Kapıda Ödeme İmkanı

Markası : DDF Ürünlerini Gör

4598

5/1
297.97 TL
1360
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

DDF Discoloration Reversal Pod + DDF Brightening Cleanser (Hediye ) : - Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Etkili Temizleyici

DDF Discoloration Reversal Pod + DDF Brightening Cleanser ( Hediye )

Marka Adı: DDF

Ürün Adı: DDF Discoloration Reversal Pod +DDF Brightening Cleanser ( Hediye )

Ürün Miktarı: DDF Discoloration Reversal Pod, 28 Pod - 0,5 ml each ; DDF Brightening Cleanser 177 ml

Ürün Özellikleri: Leke sorunuyla mücadele etmeye çalışır. Ciltteki renk tonunu eşitlemeye yardım eder. Cilde parlaklık sağlamaya çalışır. Leke sorunu yaşayan ciltler için krem ve temizleyici ürün bir arada.

Sonuç: Aydınlanmış ve eşitlenmiş bir cilt görünümü sunmaya yardımcıdır, lekelerin görünümlerini azaltmaya ve yeni leke oluşumlarıan karşı cildi korumaya yardım eder.

Kullanım Şekli: Kullanım biçimleri, aşağıda yer alan, geniş açıklamalarında belirtilmiştir.

Cilde rengini, ayrıca cildi güneş ışınlarından korumaya yardımcıdır. Koruyucu ürünler kullanmadan Güneş ışınlarına maruz kalmak, ciltte lekelenmelere ve ton farklılıklarına yol açar. Bu lekelenmeler, yaşlılıkla beraber iyice belirginleşir.

**DDF Discoloration Reversal Pod:

Cilde aydınlık bir görünüm vermeye çalışır ve ışıltıyla parlamasını sağlamaya yardımcı olur. Cilde, ihtiyaç duyduğu nem desteğini, sağlamaya yardımcıdır.

Hamilelik,yaşlılık ve güneşlenme sonrası oluşan lekeleri gidermeye çalışır. Eşitlenmiş bir cilt tonu elde etmenize yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Ürünün bulunduğu mini poşet kısım sıkılarak süngere geçmesi sağlayarak, leke olan bölgeye dairesel hareketlerle uygulayabilirsiniz. Temiz cilde sabah ve akşam uygulanır.

**DDF Brightening Cleanser 177ml:

Leke sorunuyla mücadele etmeye çalışır. Cilde aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır.

Cildi derinlemesine temizleyerek kir ve ölü deriden arındırmaya yardım eder. Aynı zamanda, cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez, göz çevresi hariç, nemli cilde dairesel ve nazik hareketler eşliğinde uygulayın. Ardından cildinizi bol su ile durulayınız. Gündüzler, Güneş'e çıkmadan önce, güneş koruyucuyla birlikte kullanabilirsiniz.

DDF markası, cilt bakımı için, bir çok ürün geliştirmiştir. Ürünleri, pürüzsüz bir cilt görünümünü hedeflemektedir.

DDF Discoloration Reversal Pod +DDF Brightening Cleanser 177ml (hediye), Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

DDF Discoloration Reversal Pod + DDF Brightening Cleanser ( Hediye )

297.97TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim