Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

DDF Revolve Professionel 500X Refill Kit

30053

Markası : DDF

0 Item Items

DDF Revolve Professionel 500X Refill Kit, cildinizde günlük temizlik ve peeling uygulamaları yapmanıza yardımcı İki uygulama fırçası, peeling ürünü ve peeling süngerinden oluşan bakım kitidir.

Daha fazla detay

305.00 TL

274.5 TL

10% indirim

- +

Kazanacağınız puan 2745 tupara Toplam tutarı: 2.75 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

DDF Revolve Professionel 500X Refill Kit : - Cildinizde Günlük Temizlik

DDF Revolve Professionel 500X Refill Kit

Marka Adı : DDF

Ürün Adı : DDF Revolve Professionel 500X Refill Kit

Ürün Miktarı : 56 gram cilt temizleyici peeling, 1 adet temizleyici fırça, 1 adet hassas ciltler için fırça, 1 adet peeling süngeri bulunmaktadır. (uygulama aleti ayrıca temin edilmelidir).

Ürün Özellikleri : Cildinizde peeling etkisi sağlamaya yardımcı temizleme sunmaya yardım eden bir bakım kitidir. Ürünün uygulanması için iki farklı fırçası bulunmaktadır. Bu fırçaların mavi renkli olanı hassas ciltlere özel, beyaz fırça ise diğer cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

Cildi içerdiği mikro kristaller ile temizlemeye yardım eden ürün cildin etkili bir şekilde arınarak ince çizgi, pürüzlerden kurtulmasını sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Ciltte derinlemesine temizlik sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli : Cihaza uygun fırçayı taktıktan sonra 20 saniye alın bölgesinde, 10 saniye yanaklarda, 10 saniye çenede, 10 saniyede burun bölgesinde çalıştırarak uygulayınız.

Günlük temizleme ve peeling için farklı kullanımlar sağlanmalıdır. Günlük temizlik için cildinizi ıslattıktan sonra temizleyici ürününüzü cilde uygulayın, uygun fırçayı cihaza takarak yüzünüze belirtildiği süre boyunca uygulayınız. Göz çevresi ve saç diplerine uygulamayınız. Uygulama sonrasında yüzünüzü yıkayınız.

Peeling işlemi için, peeling süngerini kullanmanız gerekmektedir. Cildinizi su ile ıslattıktan sonra yaklaşık iki çay kaşığı ürünü göz çevresine getirmeden yüze uygulayın, cihazı düşük hızda çalıştırarak yüze uygulayın, belirtilen süreye uyun. Bittikten sonra yüzünüzü durulayın ve süngeri yıkayarak kurutun. Uygulama sırasında cildinizde ısınma hissi oluşabilir, bu normaldir.

İçerik : Sodium bikarbonat, Niacinamide, askorbic asit, E vitamini ile formüle edilmiştir.

DDF Revolve Professionel 500X Refill Kit

Cilt temizliği önemli bir uygulamadır. Bu temizliğin aşamaları vardır. Cildin makyajdan temizlenmesi, kirlerden arınması gerekir ancak bir de yine haftada bir-iki defa peeling işlemi ile derinlemesine temizlik etkisi sağlanmalıdır.

Peeling, cildin ölü derilerden ve pürüzlerden arınmasına ve cildin yenilenme hızını arttırmaya yardım eder.

DDF Revolve Professionel 500X Refill Kit, ile peeling ve temizleme uygulaması yapıldığında daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. İşlemleri uygularken talimatlarda belirtilen süreye uyulması önerilir.

Cildin ölü derilerden temizlenmesi cilt yenilenmesini hızlandırmaya yardım eder. Yenilenen cilt daha canlı ve berrak bir görünüme kavuşur, akne ve sivilce oluşumlarına karşı korunmuş olur.

Güzel bir cilt için atabileceğiniz ilk adım, etkili bir temizleme işlemi olmalıdır. Temizlenen cilde uygulayabileceğiniz tüm bakımlar daha iyi bir etki gösterecektir.

DDF Revolve Professionel 500X Refill Kit, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
01 Nis. 2014
(5/5
Başlık :
youplusa güveniyorum
(DDF Revolve Professionel 500X Refill Kit)

 Report abuse
18 Eyl. 2013
(5/5
Başlık :
ikinci siparişimi verdim bile tesekkuler youplus
(DDF Revolve Professionel 500X Refill Kit)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler