DDF Weightless Defense Oil Free Hydrator UV Moisturizer SPF 45 48 ml

Kapıda Ödeme İmkanı

Markası : DDF Ürünlerini Gör

4974

60748004944

5/1
334.58 TL
Gelince Haber Ver! Stok Durumu: Stokta yok

DDF Weightless Defense Oil Free Hydrator UV Moisturizer SPF 45 48 ml

4974

Marka Adı: DDF

Ürün Adı: DDF Weightless Defense Oil Free Hydrator UV Moisturizer SPF 45

Ürün Miktarı: 48 ml

Ürün Özellikleri: Yağlı ciltlerin kullanımına uygun, yağlanmayı dengelemeye yardımcı, güneş koruyucu özellikli nemlendiricidir. UVA ve UVB koruma özelliğine sahiptir. Cildi Güneş ışınlarına karşı korurken, aynı zamanda nemlendirmeye de yardım eder. Yaşlanma etkilerini azaltarak yardım eder.

Sonuç: Cildinizi Güneş'ten koruyarak, nemlendirmeye yardımcı olur. 

Kullanım Şekli: Temiz cilde, yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır. Göz çevresinde kullanılmaz. Çok soğuk günlerde temizlemeden sonra cilt tipine uygun bir nemlendirici kullanıldıktan sonra istenilen sıklıkta yenilenebilir.Cildi Güneş ışınlarından korumak, oldukça önemlidir. Cildinizi, Güneş'in zararlı ışınlarından koruyarak, daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Güneş'in zararlı ışınları, ciltte lekelenmelere, yaşlılık etkilerini belirginleştirmeye sebep olur. Cilt sağlığı için, doğru ürünler kullanmak oldukça önemlidir.

DDF Weightless Defense Oil Free Hydrator UV Moisturizer SPF 45, cildi Güneş'in zararlı ışınlarından korurken, nemlendirmeye yardımcı olur.

Propyleneglycol maddesi ve siyah üzüm çekirdeği ekstresi, gliserin, salisilik asit maddelerini içerir. Güneş ve kuruluk nedeniyle oluşabilecek ince çizgi, kırışıklık ve cilt kalınlaşmasını gidererek çalışır. 

Su bazlı olan formülü ile cildi nemlendirerek, rahatlamasını sağlar.

Cildi nemli tutmak çok önemlidir. Cildimiz en değerli hazinemizdir. Bu yüzden de cildimiz için, kullanacağımız ürünleri seçerken dikkatli davranmalıyız.

DDF Weightless Defense Oil Free Hydrator UV Moisturizer SPF 45, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

DDF Weightless Defense Oil Free Hydrator UV Moisturizer SPF 45 48 ml

334.58TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim