Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Deotak

Deotak ürünlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

10 ürün var.

Deotak Ürünleri

1987 yılında Belçika’da kurulan Omega Pharma, kişisel bakım ve sağlık ürünleri olarak, 35 ülkede etkinlik gösteren bir ilaç şirketidir. Türkiye’de 2009 yılından beri Deotak markasının satışı ile faaliyet göstermektedir.

Deotak, Roll-on ve krem deodorant olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Ürün çeşitleri arasında; normal ciltler için roll-on, her cilt tipi için roll-on, hassas cilt için roll-on, kadın için roll-on, taze ferahlatıcı krem deodorant, yumuşak hassas ciltler için krem deodorant, klasik normal ciltler için krem deodorant, çay ağacı yağı krem deodorant bulunmaktadır.

Terleme, istemimiz dışında gerçekleşen ve metabolizmaya bağlı olarak oluşan bir fonksiyondur. Terlemek, bütün insanların günlük hayatında karşılaştıkları doğal bir sorundur. Ter kokusundan kurtulmak için, deodorant kreminizi veya roll-on deodarantınızı banyodan çıktıkdan sonra kuru ve temiz olan koltuk altlarınıza uygulandığında etkisi daha kalıcı olmaktadır. Deotak, doğal terlemeye engel olmadan fazla terlemeyi önlemeye çalışmaktadır. Terlemeyi ve koku oluşumunu minumuma indirmeye destek olur.

Kokunun oluşmasını sağlayan terlememiz değil bakterilerdir. Terin hava ile temas etmesi sonucunda bakteriler oluşmaktadır. Bu sebepten bakterilerin oluşumunu önlemeye çalışmaktadır.

Pro-vitamin sayesinde cildin yenilenmesini sağlar. D-panthenol formülünde hücre yenileyici ve nemlendirici özelliğe sahiptir. Suyla temas etse bile tekrar kullanmaya gerek kalmadan etkisi günlerce devam eder. Bu süreçte cildin geçirgenliğine etkisi olmaz. İçeriğindeki özel maddeler sayesinde fazla terlemeyi engelleyip tek kullanımla etkisini 7 güne kadar sağlamaya çalışmaktadır. Deotak kolay emildiği için uygulandığı bölgede rahatsızlık ve yapışkanlık hissi bırakmaz. Alkol içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Deotak Sensitive Roll On Deodorant; D-panthenol formülü hücre yenileyici ve nemlendirici özelliğe sahiptir. Özel olarak tasarlanan yuvarlak olan uygulama başlığı sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Hafif kokusu sayesinde üzerine dilediğiniz parfümü kullanabilirsiniz. Eğer hassas bir cilde sahipseniz içeriğindeki Allantoin ile hassas ciltlerde esktra koruma sağlayarak vücudunuzda kaşıntı, kızarma, tahriş gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için Deotak Sensitive Roll On deodorant kullabilirsiniz.

Deotak Ürünleri ve Fiyatları

Deotak Plus Tea Tree Oil Krem Deodorant; Çay ağacı yağı, mikrop öldürücü (antiseptik) özelliği sayesinde yaralı bölgenin mikro organizmaların gelişmesini ve bunlara bağlı iltihapları önler. Antibakteriyel özelliği sayesinde de doğal bir yağ olup ter kokularına karşı da ekstra koruma sağlamaktadır. D- Panthenol formülü oluşabilecek tahriş riskini minimuma indirerek hücre yenileyici özelliğine sahiptir.