Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Deowell

Deowell markasında bulunanAcne Moderator Set, cildinizdeki akne, sivilce, siyah nokta sorunları ile mücadele etmeye ve yeniden oluşmalarını engellemeye yardımcı olur.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

DeoWell Ürünleri

Cildinizde oluşan akne ve siyah nokta sorunları için tasarlanmış olan ürünlerden oluşmaktadır.Deowell markasıakne sorunlarınız için tasarlanmıştır.

Cildinizde pek çok problemle karşılaşabilirsiniz. Ancak cildinizde en sık görebileceğiniz sorunlardan biri de aknelenme sorunudur.

Özellikle yağlı ciltlerde akne, sivilcelenme, siyah nokta gibi sorunlar daha sık görülür.

Cildin yağlı yapısı kir, makyaj artıkları, toz gibi pek çok cilde zararlı oluşumların cilde yapışmasına ve buralarda siyah nokta, sivilce oluşmasına neden olabilir.

Akne, bir deri rahatsızlığıdır. Deride bulunan yağ bezlerinin doğru çalışamaması ile oluşur.

İnsan vücudunda doğal olarak yağ salgılanması yapılır bu yağlar derideki kanallardan geçerek yüzeye çıkarlar ve deri yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturur, derinin beslenmesine yardımcı olurlar bu tabakanın hasar görmesi cilt kuruluğuna neden olur.

Bu doğal yağlar deri yüzeyine çıktıkları kanallarda bazen yoğunlaşarak tıkanıklık oluşmasına neden olabilirler. Bu da aknelerin oluşmasına yol açar. Yağların yoğunlaşmasının pek çok nedeni olabilir. Özellikle değişen hormonlar, kullandığınız bazı ilaçlar, dengesiz ve yanlış beslenme gibi pek çok faktör yağ bezlerinin çalışmasını etkileyerek yağ yoğunlaşmasına yol açabilir.

Deowell Ürünleri ve Fiyatları

Akneler için özel ürünler kullanarak cildin gözeneklerinin açılması sağlanabilir.

Akne ve siyah nokta sorunu sadece ergenlik çağındaki çocuklarda değil, her yaş grubu insanda görülebilir. Deowell ile daha düzgün görünümlü bir cilde sahip olabilirsiniz.

DeoWell Acne Moderator Set içerisinde 3 adet farklı ürün ile cildinizde oluşan akne sorunu için çözüm sunmaya çalışır.

Medicated Facial Cleanser; yüzünüzü temizlemek için tasarlanmış temizleyicidir. Ciltte oluşan yağ fazlasını gidermeye ve gözeneklerin tıkanmasını engellemeye yardım eder.

Supergel Blackhead Remover; Siyah noktaların giderilmesi için tasarlanmıştır. Jel formunda olan ürün cilt üzerindeki siyah noktaların çıkarılmasında yardımcıdır.

Medicated Purifying Toning Lotion ; ciltteki gözeneklerin açılmasına yardımcı olur, cildin yapısı ile uyumludur, yağ dengesi sağlamaya yardım eder. Yüz ve boyun bölgesinde kullanılabilir.

DeoWell Acne Moderator Set, düzenli kullanımla cildinizdeki sivilce, siyah nokta, akne sorunları ile mücadele etmeye yardımcıdır. Gözeneklerin açılarak arınmasını sağlamaya ve cilde daha düzgün bir görünüm vermeye yardım eder.

Cilde yağ ve ph dengesi sağlamaya yardım eder. Akne ve sivilce izlerinin giderilmesinde de yardımcıdır. Bu sorunlarla mücadele ederken yeniden oluşmalarını önlemek için de yardım sunar.

DeoWell Acne Moderator Set markasına Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.