Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Derma E

Derma E markasına ait ürünlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

DERMA E Ürünleri

David Steiarn ve Dr Linda Miles, DOM tarafından 1984 yılında kuruldu. Ürünleri en doğal içerik ile üretilmiştir. İnandıkları düşünce ‘Cildimiz içsel sağlığımızın dışa vurumu’ dur. Derma E’nin formüllerini bulan Dr Linda Miles sağlığımızın ve cildimizin sağlığının birinci sırada geldiğini vurgulamıştır.

Derma E, yüksek kalitede, optimal etkili ürünler formüle ederek, cilt sağlığınıza önem vermektedir. Doğal içerikleri en etkili taşıyıcı sistem içine dikkatle karıştırılmış ürünleri yaratarak gözle görülür sonuçlar ve bütünüyle cilt sağlığını en uygun hale getirmeye özen gösteriyorlar. Derma E cildi bütünüyle besleyen ve faydalar sunan, objektif sonuçlar sağlamaya yönlenmiştir. Cildinize etkili doğal aktif içerikli ürünleri kullanarak, zaman içinde cildinizin sağlıklı olarak ve her zamankinden daha iyi görünmesine yardımcı olacak ürünlere sahiptirler. Cildinizi antioksidan içeren kremler ve serumlar ile beslemek; ince çizgilerin azalmasına destek olur, enflamasyonu hafifletir cilt tonunu eşitler ve cilt dokusunu geliştirmesine yardımcı olur.

En kaliteli doğal ürünler ile etkili cilt bakımında yardımcıdır. Özenle yapılan her ürün; güçlü aktif içeriklerle, gözle görülür gelişmeler sağlamaya yardımcı olur. Bundan dolayı sağlık bilincine sahip insanlar; doğal, yüksek konsantre cilt bakım ürünleri olan Derma E' yi tercih etmektedir.

Derma E Ürünleri ve Fiyatları

Derma E formülü paraben içermeyen, mümkün olduğunca organik maddeler ile tasarlanan, glütensiz, madeni yağ ve lanolin içermez. Geri dönüşümlü malzeme ile yapılır. İşletme hayvanlar üzerinde test etmez. Tüm formüller vegans için uygundur. GDO (Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar), vazelin ve boya içermez.

Derma E kullananlar Hydrating serum ,Very Clear Moisturizer, Derma E göz kremleri, nemlendiricileri ve daha birçok çeşidine ulaşabilmektedir.

Cildinize etkili doğal ürünleri kullanarak, zaman içinde cildinizin her zamankinden daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Her cilt tipi için uygun ürünler bulunabilmektedir.

Derma E ürünleri GMP sertifikalı üretim tesisi içerisinde üretilmektedir. Derma E Güvenli Kozmetik Kampanyası aktif destekçisi ve Doğal Ürünler Birliği ve Kozmetik Kimyagerler Derneği üyesidir.

Derma E doğal cilt bakım ürünleri sayesinde 5 kez Whole Foods Magazine Dergisi tarafından "En İyi Cilt Bakım Ürünleri" ödülüne sahip olmuştur. Derma E formülünde vitaminler, antioksidanlar ve bitkilerden yararlanmış, Derma E; her cilt tipine ve ihtiyacına yönelik etkili, doğal sonuçlar oluşturmaya yardımcıdır.

Derma E ürünlerine Turuncu Kasa'dan uygun ve kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim