Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Dermadolin

Dermodalin markası, ilk olarak 1982 yılında üretime başlamıştır.Kadolin şampuan ile dermokozmetik alanına giren markanın ilk ürünü, bu şampuandır. Dermodalin markası, yerli malı politikasını benimsemiştir. Siz de Dermodalin markasına ait ürünleri kullanabilirsiniz.

Dermadolin Ürünleri

İlk olarak 1982 yılında üretime başlayan Dermadolin firması, ilk zamanlar kadolin şampuan ile dermokozmetik alanına girmiştir. Markanın ilk ürünü olan bu şampuan uzun yıllar satış yaptıktan sonra firmanın farklı ürünleri ortaya atması ile son yıllarda satışı yapılmamaktadır. Dermadolin markası şimdilerde sadece Ceradolin Krem, P-Krem, Su Bazlı Losyon, Yağ Bazlı Losyon ve Pirdolin Krem gibi ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Ürünlerini uzman dermatologları ile geliştirmektedir. 20 yılı aşan tecrübesi ile ortaya koyduğu ürünler ve müşteri memnuniyeti ile bunu tüm dünyaya göstermektedir.

Ceradolin Krem, yetişkin ve çocuklarda görülen cilt kuruluğu için geliştirilmiş bir üründür. Dış etkenlerin cildi kurutucu etkisine karşı, derinlemesine koruma sağlamaya çalışır. El, yüz ve vücut bölgesinde kullanım için idealdir.

Cilt üzerindeki doğal yağlar, cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur ve cildi dış hasalara kuruluklara karşı koruma altına almaya çalışır. Bazı dış faktörlerin etkisiyle, cilt koruyucu bariyerlerini yitirerek kuruyabilir. Kuruyan cilt gerginleşir ve hasarlara daha açık hale gelir. Kuruluk için gerekli önlemler alınmadığında ciddi cilt rahatsızlıkları oluşabilir. Dermadolin markasındaki ürünlerde cilt yapısıyla uyumlu nemlendirici özellikte maddeler bulunmaktadır.

Dermadolin Ürünleri ve Fiyatları

Ceradolin-P Krem, kuru, çok kuru, hassas veya hasar görmüş cilde nem desteği sağlamaya yardımcı olur. Cilt yapısını güçlendirmeye ve korumaya çalışır. E vitamini, gliserin, doğal shea yağı içerir. El, yüz, vücut ya da ayaklarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cildi yatıştırmaya yardımcı olur, kuruluğun vermiş olduğu gerginliği dinlendirir. Hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımı için uygundur. Cildinizin rahatlamasını ve ferahlamasını sağlayabilir. Nemlendirici etkisi, uzun süre hissedilir.

Pirdolin Krem, el, yüz ve vücutta kullanıma uygundur. Cildin nem dengesini sağlamaya yardımcıdır. Kızarıklık, kaşıntı, ciltte kepeklenme gibi sorunlarda cildi yatıştırmaya ve rahatlatmaya çalışır. Su bazlı, nemlendirici bir içeriğe sahiptir. Doğal shea yağı ve gliserin içerir. Cildin elastikiyetini artırmaya ve ilk kırışıklık belirtilerine karşı korumaya yardımcı olur.

Cilt yapısı oldukça hassas bir yapıdadır. Her cildin yapısı, sorunları veya ihtiyaçları farklıdır. Düzenli cilt bakımı ile sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmak mümkündür. Ancak cilt bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Öncelikle cilt yapısına uygun ürünler seçmek gerekir. Her ürün, her cilt yapısıyla uyumlu değildir. Kullanılan ürünlerin içerikleri de çok önemlidir. Dermodalin markasın ait, nemlendiricilerde cildin doğal yapısına uygun nemlendiriciler bulunmaktadır.

Dermodalin “yerli malı üretim” politikasını benimsemiştir. Siz de Dermodalin markası ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak, sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim