Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Dermalogica

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Tüm dünyada 50 ülkede ürünlerini, aynı anda piyasaya süren Demalogica ender markalardan biridir. Ürünlerinin içeriğini kendi laboratuarlarındaki ekibiyle oluşturmaktadır. Cilt temzileyiciler, yüz bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, yaşlılık karşıtı ürünleri ve daha bir çok ürünü bulunmaktadır. kişisel bakımınızı tamamlamanıza yardımcı olabilecek ürünlere sahip olan Dermalogica markası, cildiniz ile dosttur. Cilt sağlığını ön planda tutan marka, oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Dermalogica Ürünleri

Amerikalı bilim adamları 30 yıla dayanan tecrübe ve deneyimlerini insanlığın hizmetine Dermalogica adıyla sunmaktadır. Tüm dünyada 50 ülkede aynı anda ürünlerini piyasaya süren ender markalardan biri olan Dermalogica, ürünlerinin içeriğini kendi laboratuarlarındaki uzman ekibiyle oluşturmaktadır.

Özellikle cilt ve vücut bakımı ile ilgili ürünler ortaya koyan firma, dünya çapında bir başarı yakalamıştır. Doğal bileşenlerden oluşan Dermalogica ürünleri sayesinde büyük kitlelerce sevilip kullanılma avantajı yakalamıştır. Ürünlerini sayısız deneyler sonucu oluşturarak cilt problemlerini kesin sonuca ulaştırmayı kendisine ilke edinmiştir.

Her insanın cilt bakımına ihtiyacı vardır ve bunun için çok farklı seçenekleri vardır. Sizlerin sağlığını ve memnuniyetini düşünen Dermalogica, cilt bakımı ile ilgilenen kurum ve kuruluşların kullandığı yapıcı ve onarıcı bakım listelerinde kendine aldığı yer sayesinde en çok tercih edilen markalar arasındadır. Her türlü cilt tipini ve problemi düşünen Dermalogica zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

Dermalogica Daily Microfoliant, ciltteki ölü hücreleri temzileyerek, aydınlık, parlak bir görünüm sunmaya çalışır. Cilde yumuşaklık ve kadifemsi bir görünüm sunmaya yardımcı olur. Cildin sebum (yağ) dengesini sağlamaya ve ciltteki renk farklılıklarını gidermeye çalışır. Cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olan ürün, A,B ve C vitaminleri içerir.

Göz çevresi çok hassas bir bölgedir ve cildimizin diğer yerlerine pranla daha çabuk, yaşlanma belirtileri gözlemlenebilir. Dermalogica Total Eyecareile yüzünüzde en çok dikkat çeken bölge olan göz çevrenizin düzgün ve kırışıksız görünmesine yardım eder. Göz çevresini nemlendirir ve aydınlık bir görünüm sağlamaya çalışır. Göz çevresini yenilemeye yardımcı olurken, Spf 15 derecelik bir Güneş koruması da içerir.

Kırışıklıklarınıza ve yaşlanma belirtilerinize karşı Dermalogica Multivitamin Power Firm kullanabilirsiniz. Cildi yapılandırmaya, sıkılaştırmaya ve yeniden yapılandırmaya çalışır. Göz çevresinde sabah ve akşam kullanılır. Suni koku ve renklendirici içermez.

Dermalogica Ürünleri ve Fiyatları

Dermalogica Super Rich Repair, kuru çatlayan ve susuz kalan ciltler için geliştirilmiştir. Koku ve renklendirici içermeyen ürün, cilde nem desteği sağlamaya, yenilemeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. Cildi sadece korumaz, aynı zamanda da nemlendirmeye çalışır. Cilt kuruluğu, önemli cilt problemlerinden biridir. Kuru ciltte kızarıklıklar, tahrişler, kaşıntılar, çatlamalar görülebilir. Kuruyan cilt daha güçsüz ve savunmasızdır.

Tüm ciltlerin sürekli nemli kalmasına ve ipeksi bir yumuşaklığı sağlamaya yardımcı olmak için üretilen Dermalogica Active Moist nem eksikliği, kuruluk gibi şikayetlerinde kurtulmanıza yardım eder.

En çok şikâyet edilen yağ ve yağ kaynaklı sorunlarınıza Dermalogica Precleanse ile çözüm getiren firma size hem temizlik hem de canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Cildinizi ölü hücrelerden arındırmak ve masaj rahatlığı yaratmak için peeling özellikli Dermalogica Gentle Cream Exfoliantı kullanabilir ve enerjik bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cildinizin yağ dengesini ayarlamaya yardımcı olmak, yağ oluşumundan kaynaklanan sivilce ve akne problemlerinize karşı Dermalogica Overnight Clearing gel kullanabilirsiniz. Tertemiz, nefes alan cilde sahip olabilirsiniz.

Hassas ciltleri de ihmal etmeyen marka Dermalogica serum ürünlerini tasarlayarak, hassas ciltlerin tahriş ve yıpranmasını önlemeye yardımcı olmaktadır. Bu markaya ait en önemli ürünler arasında Dermalogica güneş kremleri, nemlendiriciler, güneş koruyucuları, şampuanlar bulunmaktadır.

Dermalogica ürünleri ile cildinizle barışacak, güzelliğinizle her zaman gurur duyacaksınız! Dermalogica ürünlerini Turuncu Kasa’ da bulabilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim