Dermalogica After Sun Repair 100 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Dermalogica

7092

Barkod : 666151120839

₺255,00

Güneş sonrası cildi rahatlatacak ve ferahlatacak, Dermalogica After Sun Repair'ı, 100 ml'lik boyutu ile bu sayfada bulabilir ve uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Dermalogica After Sun Repair 100 ml

dermalogica sun repair

Güneşin zararlı UV ışınlarının etkilerini giderebilmek için kullanılması önerilen bir üründür. Güneşin ciltte yarattığı kuruluk, acı, tahriş gibi etkileri yatıştırmaya yardım eder.

Güneşin faydaları olduğu gibi zararlı etkileri de uzmanlar tarafından sürekli açıklanmaktadır. Zararlı UV ışınlarının, cilt yüzeyinde acı,kızarıklıklar, gerilme ve bunlara bağlı lekelenme, kırışıklıkların oluşumuna sebep olabildiği gibi çeşitli kanser türlerini tetikleyici özellikleri de bilinmektedir.

Zararlı UV ışınlarından korunabilmek, ışınlara maruz kalındığında ise zararlı etkilerinden oluşan sonuçlarından en az şekilde etkilenmek, cilt yüzeyinde ferahlama sağlamak için Dermalogica After Sun Repair, güneş sonrası bakım ve onarım kremini kullanabilirsiniz.

Gün boyu güneş ışınlarına maruz kalan tüm cilt yüzeyine uygulanabilir.

Cilt yüzeyi, güneş yüzünden kaybettiği nemi geri kazanırken rahatlar ve cilt hasarları onarılmaya başlar.

Ürün, Japon akça ağacının etkeni ile zenginleştirilmiştir.

Dermalogica After Sun Repair, güneşten kaynaklı irritasyonu,tahrişi, kızarıklığı ve acıyı dindirebilmek konusunda yardımcı bir üründür.

Dermalogica After Sun Repair 100 ml, sitemizde üstün kalitesi ve uygun fiyatıyla sitemizde bulunmaktadır. Sitemizdeki diğer ürünleri de inceleyiniz.

Güneş sonrası rahatlatıcı balsam, tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Cildi rahatlatmaya, ferahlatmaya yardımcı olan ürün güneş sonrası cildi serinletmeye de yardımcıdır. Ciltte güneş ışınlarından oluşan hasarları onarmaya yardım eder.

Suni renklendiriciler ve parfüm içermez.

Kullanım:

Güneş ışınlarının etkilerine maruz kaldıktan sonra, yüz, boyun ve tüm cilt yüzeyine uygulayabilirsiniz. Günde birkaç kez veya ihtiyaç duyulduğu anlarda kullanabilirsiniz.

Göz çevrenize getirmemeye özen gösteriniz ve göze kaçması halinde bol su ile yıkayınız.

7092

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Dermalogica After Sun Repair 100 ml

Güneş sonrası cildi rahatlatacak ve ferahlatacak, Dermalogica After Sun Repair'ı, 100 ml'lik boyutu ile bu sayfada bulabilir ve uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16