Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Dermokil

Dermokil markasının cilt ve saç bakım ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerini geliştirirken, kullanıcıların cilt sağlıklarını ve güzelliklerini ön planda tutmaktadır. Dermokil, kil ile zenginleştirilmiş formüle sahip ürünleri ile, sevilerek tercih edilen markalardan biridir.

Dermokil Ürünleri

Dermokil; kil ile zenginleştirilmiş içerikleri ile saç ve cilt bakımınız için farklı ürünler içeren bir seriden oluşmaktadır.

İnsanlar uzun yıllar boyu, ciltlerini güzelleştirmek için kilden yararlanmışlardır. Kilin arındırma özelliği bulunmaktadır. Cilt bakımında kullanılan malzemelerden biridir. Dermokil nemlendirici, cildinizi kuruluklara karşı korumaya ve canlandırmaya yardım eden bir üründür ve tüm Dermokil ürünleri gibi kil içermektedir.

Yağlı ve karma ciltler için tasarlanmış olan Dermokil nemlendirici krem, cildinize yağ dengesi sağlamaya, parlamaları gidermeye ve nem vermeye de yardımcıdır. Genellikle yağlı ciltlerin neme ihtiyacı olmadığı düşünülür. Ancak bu yanlış bir algıdır. Tüm ciltlerin neme ihtiyacı vardır. Önemli olan cildin yapısına ve ihtiyacına uygun ürünler kullanmaktır. Dermokil yağlı ciltler için nemlendirici, cildi yatıştırmaya ve yenilemeye yardımcı olur.

Yağlı ciltlerde yağ salgılanması fazla olduğundan, gözeneklerde tıkanma görülebilir. Gözeneklerin tıkalı olması, akne, siyah nokta gibi cilt sorunlarını meydana getirebilir. Yağlı ve akneli ciltlerin bakımı doğru ürünlerle ve düzenli bir şekilde yapılmazsa, kalıcı izlere neden olabilir.

Yağlı ciltler için tasarlanmış olan Dermokil Kil Maskesi çeşitleri de ciltte yağ dengesi sağlamaya ve cildi derinlemesine arındırarak rahatlatmaya yardımcı olurlar. Magnezyum, kalsiyum, demir, gül suyu, yeşil çay gibi içeriklerle formülize edilmiştir.

Dermokil Ürünleri ve Fiyatları

Dermokil maske çeşitlerinden biri de saç maskesidir. Dermokil saç bakım maskesi saçları saçlı deriden besleyerek kökten uca kadar bakım sağlamaya yardımcıdır. Saçlara parlaklık ve canlılık kazandırmaya yardım eden bakım maskesidir. Haftada 1 veya 2 kez kullanılması önerilir. Maskeyi ıslak veya kuru saçınıza masaj yaparak uygulayın ve 10 dakika beklettikten sonra bol su ile durulayın.

Sağlıklı saçlara sahip olmak, sanıldığı kadar zor değildir. Saçların da neme ve bakıma ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır. Ancak saçın ihtiyaçlarına uygun ürünler saç sağlığı açısından önemlidir. Dolgun, hacimli saçlar her zaman bakımlı görünür. Bazı iç ve dış faktörlerin etkisiyle, saçlarda yıpranmalar, dökülmeler gibi rahatsızlıklar görülebilir.

Saçlarınızı ve saçlı deriyi de beslemek için kil içeriği ile zenginleştirilmiş formüle sahip olan Dermokil Şampuankullanabilirsiniz. İçeriğinde bulunan bentonit, kaolin, kil ve daha pek çok doğal mineraller, vitamin kompleksi ile zenginleştirilmiştir. Cildinizin ph değeri ile uyumlu olan ürün, boyalı ve permalı, normal yapıdaki saçlar için uygundur. Normal, boyalı ve permalı saçların kullanımı için idealdir. Saç yapısıyla uyumlu değerlere sahiptir.

Dermokil markasının ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak sipariş verebilirsiniz.