Dermoskin Celeritt SPF 25 Cream 30 ml Leke Karşıtı Bakım Kremi

4124

Markası : Dermoskin

Barkod : 8697796000240

0 Item Items

Leke sorunu olan ciltlerde düzelme ve bakım sağlamak için tasarlanmış Dermoskin Celeritt SPF 25 Cream 30 ml Leke Karşıtı Bakım Kremi; bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

95 TL

- +

Kazanacağınız puan 950 tupara Toplam tutarı: 0.95 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Dermoskin Celeritt SPF 25 Cream 30 ml Leke Karşıtı Bakım Kremi

Lekelerle savaşta etkin destek...


Açıklama :

Celeritt krem ciltte oluşan yaşlılık lekeleri ve çiller gibi pigment oluşumlarını gidermek için kullanılan tıbbi kozmetik bir üründür. Özellikle yoğun UV ışınlarından dolayı belirgin hale gelmiş çillere karşı kullanılmaya da uygundur.Vitamin E cildin yaşlanmasını gecitkirmede kullanılır, Vitamin C anti oksidandır ve renk açıcı özelliğe sahiptir. Su teresi özünün cilt üzerinde çok önemli renk açıcı etkisi vardır. Vitamin B5 ise lekeli görünümün dağılmasında katkıda bulunur ve pigmentasyonu düzenler.

Dermoskin Celeritt Spf 25 Cilt Lekelerine Karşı Yoğun Bakım Kremi
Sadece hiperpigmentasyon fenomenin de yararlar sağlayabilir.

Dermoskin Celeritt SPF 25 Cream 30 ml Leke Karşıtı Bakım Kremi
Celerrit krem Özellikle yoğun UV ışınlarından dolayı belirgin hale gelmiş çillere karşı kullanılmaya da uygundur. Nevusları ve Berloque dermatitisleri etkilemez. Kloasma Uterinum'da ise Celerrit Krem kullanılması ile bu pigmentasyonlar genellikle azalabilirler.

Dermoskin Celeritt SPF 25 Cream 30 ml Leke Karşıtı Bakım Kremi akut ve kronik güneş ışığı zararlarına karşı hem UVB hemde UVA filtreleri içerir. 10 faktörlü yüksek UV koruyucuları güneşe yoğun maruz kalındığında bile uzun süreli güçlü korumayı güvenle sağlar. Dolayısı ile UV sebebiyle ortaya çıkan pigment lekelerini de azlatmaya yardımcı olur.

UYGULAMA ŞEKLİ :

Dermoskin Celeritt SPF 25 Cream 30 ml Leke Karşıtı Bakım Kremi sabah akşam ve güneşe maruz kalınacağı durumlarda aşırı pigmente olmuş alanlara cilt temizlendikten sonra parmak uçları ile hafif masaj yapılarak uygulanır. Gerekirse daha sonra üstüne makyaj ve diğer kozmetikler uygulanabilir.


ÜRÜNÜN İÇERİĞİ :
Water, Cetearyl Alcohol, Octyl Methoxycinnamate, Isoproply Myristate, Tocopheryl Acetate, Coco Glycerides, 4-Methylbenzylidene Camphor,Propylene Glycol, Ascorbyl Palmitate, Ceteareth-20, Butyl Methoxydibenzolymethane, Nasturtii-officin.-Extract, Fragrance, Methylchloroisothiazolinone(and)Methylisothhiazolinone, Ascorbly Palmitate(and) Citric Esters(and) Tocopherol, Color E141.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
16 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
harika bir koruyucu
(Dermoskin Celeritt SPF 25 Cream 30 ml Leke Karşıtı Bakım Kremi)

 Report abuse