Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Dermosthetıque

Dermosthetique markasında bulunan saç ve cilt bakımı ürün çeşitleri ile her zaman daha iyi görünebilir ve daha iyi hissedebilirsiniz. Antiaging konsept ile saç ve cilt üzerinde özel bakım.

10 ürün var.

Dermosthetique Ürünleri

La Biosthetique firması tarafından tasarlanan ürünlerden oluşmaktadır. Dermosthetique markası saç ve cilt bakımınız için ürünler tasarlamaktadır.

Firma biyokimyacı Marcel Contier'in çok uzun yıllar önce ortaya çıkartmış olduğu keşiflerden kaynaklanmaktadır.

Serideki her ürün en kaliteli hammaddeler kullanarak özenli çalışmalar sonucunda elde edilmiştir. Ortaya çıkartılan her ürün Avrupa Üniversitesi Kliniğinde testlerden geçirilmektedir.

La Biosthetique, saç, cilt bakımı, makyaj ürünleri gibi pek çok kaliteli kozmetik ürünleri tasarlamaktadır. Antiaging ve holistik kavramına sahip olan Dermosthetique serisini geliştirmiştir. Geliştirilen tüm ürünler ekolojik uygulamalara uygun şekilde tasarlanmaktadır.

Saç derisi ve cildiniz için özel ürünler tasarlayan marka, son keşifler, son teknoloji ürünleri ve üstün çalışmalarla elde ettiği aktif bileşenler ile formüllerini geliştirmiştir.

Cilt ve saçlı deri iç ve dış etkenlere bağlı olarak hasarlanır ve özellikle ciltte ince çizgi ve kırışıklıklar oluşabilir. Aslında cildin kendi kendini onarma özelliği bulunur. Ancak cildin serbest radikallere karşı korunması gerekmektedir.

Saçlı derideki cildin de korunması daha sağlıklı ve güzel saçlara sahip olmanıza yardımcıdır.

Dermosthetique ürünlerinin güçlü etkileri test edilmiş ve sonuçları kanıtlanmıştır.

Dermosthetique Serum Anti Rougeurs 30ml, Yüzünüzdeki ve boyun bölgesinde oluşan kızarıklıklar, ince kılcal damar görünümleri için tasarlanmıştır. Kırmızı deniz otu ve kırmızı algler içeren ürün cildinizin daha düzgün görünmesini sağlamaya yardımcıdır. Özellikle çok açık renk cilde sahip olan kişiler de daha sık görülebilen damar çatlamaları cildin görünümünü bozar ve dış etkenlere bağlı olarak artabilir. Uygun ürünlerle giderilmesi ile cildinizde daha düzgün bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Dermosthetıque Ürünleri ve Fiyatları

Dermosthetique Therapie Anti-Chute 10 Ampul x 10ml, saç kök hücrelerinin canlanmasına ve çoğalmasına yardım eder. Ürün fito kök kök hücrelerinden yüksek etkinliğe sahip bileşenler içermektedir. Hücrenin doğal yeniden yapılandırma sürecini geliştirmeye yardımcıdır. Patojenik saç dökülmeleri hariç saç kayıplarında azalma ve saç tellerinde güçlenme sağlamaya yardım eden yoğun bakım ürünleridir.

Dermosthetique Traitement Regenerant 50ml, Cilde yoğun bakım sağlamaya yardımcı gece bakım ürünüdür. Cildin nem dengesini sağlamaya ve hasarları gece boyunca tamir etmeye yardımcıdır. Cildin güçlenmesinde, oluşan kırışıklık, ince çizgi sorunlarında azalma sağlamaya yardım eder.

Dermosthetique Anti Age Fluide Volume 150ml, incelmiş ve gücünü kaybetmiş saçlar için tasarlanmış üründür. Saçlı deride tıpkı yüzümüz gibi iç ve dış etkenlere, ilerleyen yaşa bağlı olarak hasarlanır, canlılığını, enerjisini ve gücünü kaybeder.

Saçlara yoğun bir parlaklık ve hacim kazandırmaya yardım eder. Saç tellerine ve saçlı deriye zararlı olabilecek çevresel hasarlara karşı koruyuculuk sağlamaya yardım eder. Özel bir UV filtresi içeren formülü ile saçlarınızı zararlı güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerine karşı da korumaya yardımcı serumdur. Saç tellerini saracak keratin tabaka sağlamaya ve saç tellerinde canlılık, kalınlık sağlamaya yardımcıdır.

Düzenli kullanımla etkisini görebileceğiniz ürün ilk kullanımla saçlara yumuşaklık ve kolay taranma sağlayabilir.

Dermosthetique markası hem cilt hem de saçların güzelliği, bakımı için tasarlanmış pek çok ürünü özel hücresel özellikli formülleri ile tasarlamakta ve sizlere sunmaktadır.

Dermosthetique markası Turuncu Kasa sitesinde satılmakta olan kaliteli ve etkili ürünlerden oluşmaktadır.