Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Desitin

Desitin, bebeğinizdeki pişik sorunu için ürünler tasarlamaktadır. Johnson & Johnson firması tarafından üretilen markabebeğinizin bezli bölgesinde pişik oluşmasını önlemeye ve pişiği rahatlatmaya yardımcıdır.

Desitin Ürünleri

Bebeklerde en çok görülen sorunların başında pişik gelmektedir. Desitin ürünleri bebeğinizin pişik sorunlarını önlemeye ve oluşmuş pişiğin tahrişini, ağrısını yatıştırmaya yardımcıdır.

Johnson & Johnson firması tarafından tasarlanmış olan marka anneler tarafından birçok ülkede beğenilerek kullanılmaktadır.

Johnson & Johnson 100 yıldan fazla bir zamandır yetişkinlere, bebeklere ve çocuklara özel ürünler tasarlamaktadır.

Desitin markası ve daha pek çok markayı çatısı altında bulundurmaktadır.

Günümüzde 60'tan fazla ülkede de kullanılan Johnson & Johnson markası insanlar için kişisel bakım, temizlik, sağlıklı yaşam için pek çok ürün geliştirmektedir.

Bebek bakımı ve sağlığı çok daha özenli bir yaklaşıma gereksinimi duyar.

Bebeğin cildi, bünyesi, saçları, organları kısaca her şeyi çok hassastır. Tıpkı değerli bir biblo gibi korunmak ister. Önce ihtiyaç duyduğu şey anne sevgisi ve anne sütüdür. Bunu takiben de günlük olarak temizliği, cildinin korunması ve bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Bebekler ilk doğduğu günlerde ortalama 8-10 defa bezlerini kirletirler ve bu dönemde ciltleri aşırı derecede hassastır. Bezin sürtünmesi, idrar ve dışkı asidinin bebek cildindeki etkisi son derece acı verici olabilir.

Pişik kremleri bebeğin bezli bölgesinde oluşan tahriş için tasarlanmıştır.

Desitin Pişik Giderici Krem Tedavi Edici 113 Gr Mor, bebeğinizin cildinde kullandığınızda bebeği pişik ve tahrişe karşı korumaya ve oluşmuş tahrişi rahatlatmaya yardım eder.

Pişik, genellikle bebeğin bezli bölgesinde küçük veya yağın kızarıklıklar olarak görülür ve bebeğin cildinde acıya neden olabilir. Desitin Pişik Giderici Krem Tedavi Edici ürün, cildin yatışarak rahatlamasına ve cilde yumuşaklık vermeye yardım eder.

Desitin Ürünleri ve Fiyatları

Bez değişiminde bebeğin cildini temizledikten sonra kurulayın ve cilde ince bir tabaka halinde kremi uygulayın. Düzenli olarak kullanarak pişiklerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Pişik oluşmadan önlem almak çok daha etkilidir. Bebeğin cildini hasarlara karşı koruyarak cildin bütünlüğünün bozulmasını önleyebilirsiniz.

Bebeğin altını her değiştirdiğinizde temiz ve kuru cildine Desitin Pişik Kremlerini uygulayabilirsiniz. Krem cildi pişiklere karşı korurken oluşmuş pişiği de yatıştırarak cilde onarıcı etki sağlamaya yardımcıdır.

Desitin Pişik Önleyici Krem 113 Gr Mavi, bebeğin cildini pişiklere karşı korumaya yardım eder. Pişik oluşmadan önce, her bez değişiminde düzenli olarak kullandığınızda bebeğinizin cildini tahrişe karşı korumuş olursunuz. Bezin sürtünmesi, dışkı ve idrar, ter gibi faktörlerin cilde zarar vermesini önlemeye yardım eder. Özellikle nem ve ıslaklık cilt için yıpratıcıdır. Krem, bebeğin cildine ıslaklığın temas etmesini önlemeye yardım eder.

Bebeklerin cildi kolayca hasarlanabildiğinden düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir.

Desitin Ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak, kolayca satın alabilirsiniz.