Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Dexeryl

Dexeryl ürünlerini burada bulabilirsiniz.

Dexeryl Krem Ürünleri

Günümüzde dermokozmetik alanda gelişmeler oldukça hızlandı bu hızlanma rekabetin artmasına da neden oldu. Cilt bakımının günümüzde oldukça önem kazanması kozmetik sektörünün büyümesine ve birçok rakip firmanın ortaya çıkmasını sağladı. Cilt sağlığımızı korumak ve erken yaşlanmayı geciktirmek için cilt bakımımızı aksatmamamız gerekir.

Genç, yaşlı, büyük, küçük her insanın cilt bakımına ihtiyacı vardır. Dexeryl Fransa kökenli başarılı dermokozmetik markalarından birisidir.Dexeryl ürünleri  Avene Pierre Fabre laboratuvarlarında 2008 yılında geliştirilmeye başlanmış nemlendirici ve yumuşatıcı bir formüle sahiptir. Türkiye genelinde birçok insan tarafından tercih edilen Dexeryl ürünleri insanların beklentilerini karşılayarak büyük beğeni kazanmıştır.

Cilt sorunlarının çözümünde etkili bir yapıya sahip olması ile bilinen dexeryl krem cilt bakımda etkili bir rol oynamaktadır.Cilt bakımının en önemli noktası cildin nem ihtiyacının karşılanmasıdır. Cilt nem miktarını kaybetmeye başlayınca cilt sorunları ortaya çıkmaya başlar bu sorunlar ciltte kuruluk , çatlaklık, pul pul dökülme, kırışıklık, erken yaşlanma, cansız ve mat bir cilt yapısı oluşturur.

Bu gibi sorunlardan cildimizi koruyabilmemiz için öncelikle bol su içmeli ve cildimizi nemlendirici bakım ürünleriyle nemlendirmeliyiz. Dexeryl ürünleri cildin su kaybını engellemeye yardımcı olarak cilt kuruluğunun önüne geçmeye çalışır.Gliserolün nemlendirici etkisinin de katkısıyla, cildin nem dengesinin oluşmasına yardımcı olur.

DEXERYL ürünleri cilt kurumasının neden olduğu emptom ve belirtilerin hafiflemesine yardım eder.Her cilt yapısına uygun ürünlere sahip DEXERYL cildin yumuşak, canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlamaya yardımcı olur.Tüm cilt tipleri için uygun olan dexeryl krem daha çok kuru veya sert cilt yapısına sahip olan kişilerde önemli etkiler oluşturmaktadır.

Dexeryl Ürünleri ve Fiyatları

Cildinizin çok daha sağlıklı bir şekilde gelişimini sürdürmek isterseniz tercihlerinizi Dexeryl kremden yana kullanabilirsiniz. Dexerly Creme: Cildi nemlendirerek nem oranının ciltte uzun süre korunmasına yardımcı olur. Cildi yumuşatmaya ve daha canlı görünmesini sağlamaya çalışır.

Cildin elastikiyetini artırmaya ve cildi yatıştırmaya yardıcı bir üründür.Cildin kuruması sonucunda karşılaşacağı sorunlarla savaşmaya çalışır.Daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızda sizlere yardımcı olacak bir üründür.Cildi erken yaşlanmaya karşı korumaya yardımcıdır..Dexeryl krem bitkisel içerikli olduğundan cilde zarar vermeden koruma yardımcı olur. Cildin kuruyan her yerinde kullanılabilir.Topukların yumuşatılmasında bile kullanılabilir.

 Dexeryl markasının Dexryl Creme 250g ve Dexeryl Creme 50g ürünlerine sitemizden satın alabilirsiniz.