Filtreleme kriteri
Markalar
Daha Fazla less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Yaz kampanyası ile güneş kremlerindeki fırsatı kaçırma

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Diş İpleri

  Ağız ve diş sağlığınızı korumak için dişlerinizi düzenli olarak fırçalamanız yeterli değildir. Aynı zamanda diş aralarında ve diş yüzeylerinde kalan yemek artıklarının, partiküllerin de düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekiyor. Bu ihtiyacı karşılayan da diş ipi çeşitleri oluyor. Diş sağlığına önem verenlerin düzenli olarak kullandığı bu özel ürün çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. 

  Kaliteli ve kullanışlı olan Oral B dis ipi çeşitleri gibi büyük beğeni toplayan diş iplerini de seçenekleriniz arasında göreceksiniz. Farklı markalar tarafından üretilen, kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan diş ipleri için farklı adreslerde daha fazla ödeme yapmanıza gerek kalmıyor. Sitemize tıklamanız durumunda minimum bütçe ile en kaliteli ve en iyi diş iplerine siz de sahip olabilirsiniz. Bu sayede ağız ve diş temizliğinin etkin bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

  Diş İpi Çeşitleri

  Diş ipleri çeşitli markalar tarafından farklı biçimlerde üretilebiliyor. Bu sayede kullanıcıların en kolay şekilde diş temizliğini yapabildikleri formu seçmeleri mümkün hale geliyor. Sitemizde de Super Floss diş ipi çeşitleri gibi en seçkin markalar tarafından üretilen her formdaki diş iplerini sizlerle buluşturuyoruz. 

  • Klasik Diş İpi 

  Klasik formda olan diş ipleri kullanıma hazır ve rulo şeklinde dolanmış halde kullanıcıya ulaşır. Ambalajı açarak kullanmak istediğiniz miktarı koparabilir ve diş temizliğinizi yapabilirsiniz. Bu ürünler ile diş aralarını ve diş yüzeylerini temizlemek için parmağınıza dolamanız ve sonrasında ipi gergin şekilde tutmanız gerekir. 

  • Kürdanlı Diş İpleri 

  Bazı kişiler için kürdanlı diş ipi çeşitleri kullanımı en kolay olan ürünlerdir. Tek kullanımlık olarak hazırlanan kürdanlı diş ipleri seyahatlerde pratik bir şekilde ağız ve diş temizliğinin yapılabilmesine olanak tanıyor. Denemek isteyenler hemen sipariş verebilir ve en uygun fiyatla kürdanlı olan diş iplerine yönelebilir. Elbette Sensodyne diş ipi çeşitleri de düşük fiyat fırsatlarının halen devam ettiği seçeneklerden biridir. 

  • Çatal Diş İpi 

  Çatal formunda olan diş ipi çeşitleri de hemen satın alabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Plastik bir aparata gerilmiş şekilde kazandırılan diş ipi, diş aralarının hızlı bir şekilde temizlenmesi için rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Çok sayıda kişinin diş ipi seçimini bu yönde yaptığını söyleyebiliriz. 

  Diş İpi Faydaları

  Sitemizde Curaprox, Edel White, G.U.M., Humble Brush, Nascita, Oral-b, Sensodyne, Splat ve TePe diş ipi çeşitlerini bir arada inceleme şansına sahipsiniz. Diş ipi kullanmanın sağladığı faydalara ise hemen göz atın!

  • Diş ipleri diş aralarına sıkışan ve diş fırçası ile temizlenemeyen yemek artıklarının ağızdan tahliye edilmesini sağlar. 

  • Yemek artıklarının mükemmel bir şekilde temizlenmesini sağladığından diş çürüklerinin oluşmasını önleyebilir. Bu durum mumlu diş ipi çeşitleri de dahil olmak üzere tüm diş ipleri için geçerlidir. 

  • Ağız hijyenine son derece önemli bir katkıda bulunan diş ipleri, ağızda yemek artıklarından ve bakterilerden kaynaklanan kötü koku oluşumunu önleyebilir. 

  • Diş fırçası dişlerin önüne, arkasına ve yüzey bölümüne yani toplamda 3 bölüne ulaşabilir. Ancak ince diş ipi çeşitleri dişlerin ara kısımlarına ulaşır ve bu sayede çok daha etkin bir ağız ile diş temizliği yapılmasını sağlar. 

  • Yiyecek artıklarının ağızda uzun süre kalması bakterilere ve bu da zamanla enfeksiyonlara yol açabilir. Bu açıdan bakıldığında diş ipi fırçası çeşitleri ya da diğer diş iplerinin kullanımı enfeksiyonları da önlemek gibi bir özellik taşır. 

  • Diş taşı oluşumunu önler ve bu sayede diş taşlarından kaynaklanan diş eti kanamalarının meydana gelmesini de engeller. 

  • Diş eti ile dişlerin birleştiği yerde meydana gelen tartar oluşumunun önlenmesi açısından da diş ipi modelleri kullanımı faydalıdır. 

  Diş İpi Nasıl Kullanılır?

  Tüm ürünlerin tek kullanımlık diş ipi çeşitleri olduğunu belirtmeliyiz. Diş ipleri ikinci kez kullanılmaması gereken ürünlerdir. Tercihinizi naneli diş ipi çeşitleri gibi aromalı ürünlerden yana kullanmış olsanız dahi tek sefer kullanmaya ve sonrasında atmaya özen göstermelisiniz. Diş ipini çekin ve parmağınıza dolayarak eliniz ile C şeklini alacak bir form kazanmasını sağlayın. Ardından diş yüzeylerine ve diş aralarına sürterek dişlerin temizlenmesini sağlayın. 

  Diş İpi Fiyatları

  Son derece makul rakamlardan oluşan diş ipi fiyatları sizin için de kaçırılmayacak bir alışveriş fırsatına dönüşüyor. İhtiyacınız olan en iyi diş ipi çeşitlerini en düşük rakamlarla hemen satın alabilirsiniz. Hatta ihtiyacınız olandan daha fazla sayıda sipariş vererek düşük fiyat fırsatlarından çok daha fazla oranda istifade edebilirsiniz. Ağız ve diş sağlığını korumak için mutlaka kullanmanız gereken diş iplerinde seçkin markaların ürün modelleri burada! 

  Kürdan tipi ya da çatallı diş ipi çeşitlerinde de düşük fiyat fırsatları devam ediyor. Bu ürünler 50’li ya da 36’lı gibi farklı adetlerde paketlenmiş şekilde sizlerin kullanımına sunuluyor. Hem bütçe dostu bir alışveriş yapabilir hem de en kaliteli diş iplerine kolayca sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu özel koleksiyon ile baş başa bırakıyoruz ve denemek istediğiniz tüm diş ipleri için kolayca sipariş vermeye davet ediyoruz. 

  Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
  whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim