Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana markasında yer alan parfüm çeşitlerinden zevkinize uygun olan ürünü seçin kalite ve güzelliğin tadını çıkartın.

Dolce & Gabbana Ürünleri

Kalitenin ve güzelliğin simgesi olan marka, tasarlamış olduğu özel kıyafetler, ayakkabı, çanta, gözlük, mücevher, saat, takı gibi pek çok aksesuar, makyaj malzemeleri, parfüm gibi pek çok ürünü bulunur.

1985 Yılında İtalya'nın Milano kentinde, İtalyan modacılar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından kurulmuştur.

Dünya’da pek çok ülkede kalite ve güzelliği arayan kişilerin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir. Kadınlara ve erkeklere özel pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.
insanlar uzun yıllardır kaliteli ürünlere merak duymakta ve özellikle bazı markalara ayrı bir önem vermektedirler. Bu markalardan biri olanDolce & Gabbana ilk çıktığı günden bu yana çizgisini bozmadan ürünlerini genişletmektedir.

Dolce & Gabbana markasının tasarlamış olduğu parfüm çeşitleri de hem erkeklere hem de kadınlara özeldir.

Dolce & Gabbana L'eau The One 75ml Edt Bayan Parfüm, üst notalarında bergamot, mandalina, liçi, şeftali ile orta notalarda madonna zambağı ve yasemin bulunan bu eşsiz parfümün en alt notalarında ise misk, vanilya, vetiver ve amber kokuları büyüleyici özelliğini arttırmaktadır.

Dolce & Gabbana Ürünleri ve Fiyatları

Dolce & Gabbana parfüm, kadınlar için tasarlamış olduğu daha pek çok parfüm çeşidinden başka erkelere özel parfüm çeşitleri de bulunmaktadır.

Dolce & Gabbana Light Blue 100ml EDT Bayan Parfüm, üst notalarında sicilya limonu, yeşil elma ve sümbül kokularını, orta notalarda bambu, yasemin, beyaz gül ve alt notalarda ise amber, sedir ve misk kokularını taşımaktadır. Bu kokuların kadı teniyle bütünleşmesi de daha etkileyici bir koku ortaya çıkartır.

Akdeniz akşamlarının sıcak tadında, Sicilya limonunun ağız sulandıran etkisi ferahlık ve cazibeyi sunuyor.

Kokular hafızanızda önemli bir yere sahiptir. Bazen geçmişte yaşadığınız ılık bir gece, bazen terkedildiğiniz gün onun kokusu ya da ilk karşılaştığınızda kullandığı koku. Hafızalarda yüzlerden ya da isimlerden daha fazla yer tutarlar.

Siz de farkınızı kokunuzla hissettirin. Hafızalarda yer edinin. Kalıcı ve çarpıcı özelliği ile siz de etkileyin ve kendinizi daha iyi hissedin.
Markanın daha pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Dünyanın dört bir yanında kalite arayanların ilk tercih ettikleri markalardan biri olanDolce & Gabbana, size en iyiyi sunmak için çalışmaktadır.

Dolce & Gabbana markasında bulunan parfüm seçeneklerine Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak kolayca sipariş verebilirsiniz.