Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Dottor Ciccarelli

Dottor Ciccarelli markasına ait ürünler cildinize bakım ve rahatlık sağlamaya yardım eder.S.O.S Pelle Bakım Kremi cildinizde oluşan kuruluk, batma, pul pul dökülme, böcek ısırmaları, kızarıklık gibi sorunlarınızı rahatlatmak için yardımcıdır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Dottor Ciccarelli Ürünleri

1821 yılında İtalya'da kurulan Dottor Ciccarelli İlk defa İtalya'da açmış olduğu eczane ile adını duyurmuştur. Doğal maddeler içeren ürünlerinde her zaman en kaliteli hammaddeleri kullanmışlardır.

Firma tarafından tasarlanan S.O.S Pelle Bakım Kremi de dermatolojik özellikli bir kremdir. Cildinizde oluşan kızarıklık, kaşıntı yanma, böcek ısırıkları, lazer uygulamalarının neden olduğu cilt hassasiyeti gibi cilt hasarlarında cilde hızlı bir rahatlama ve yatışma sağlamaya yardım eder.

Tamamen doğal bir içerikle hazırlanan kremi tüm aileniz rahatlıkla kullanabilir. Ürün kortizon ve antihistaminikler içermez.

İçeriğinde Shea yağı, rhamnosoft, betain bulunmaktadır. Cilt için hızlı bir yatıştırıcı etki sağlamaya yardımcıdır.

Dottor Ciccarelli markasında baştan ayağa kadar cilt bakımınız tamamlamak için pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Cilt bakımınız, el ve ayak bakımınızı Dottor Ciccarelli markasında bulunan ürünlerle tamamlayabilirsiniz.

S.O.S Pelle Bakım Kremi de Dottor Ciccarelli tarafından tasarlanmaktadır.

Cilt vücudumuzdaki en büyük organımızdır, tüm vücudumuzu, saç diplerini kaplayan derimiz vücudumuz için koruyucudur. Özellikle insan doğasında bulunan kendi kendini onarma ve yenilenme özelliği ile cilt zamanla kendinde oluşan pek çok sorunu onarmak için çalışır. Vücudun kendi üretmiş olduğu yağlar derinin gözeneklerinden dışarı çıkar ve bu yağ dengeli olduğunda cildinizde koruyucu ve cildi besleyen özel bir tabaka oluşturmaktadır.

Dottor Ciccarelli Ürünleri ve Fiyatları

Bu koruyucu yağlar cildin lipid bariyerlerini oluşturmaktadırlar ve cildin bütünlüğünü korumaya yardımcıdırlar. Ancak cilt tabii ki iç ve dış pek çok nedene bağlı olarak yıpranır, kurur, hasarlanır. Özellikle güneşin zararlı ışınları, kimyasal içerikli ürünlerle temas, böcek sokmaları, çevresel faktörler, içki ve sigara tüketimi, kullandığınız bazı ilaçlar, hormonal değişiklikler cildinizde yağ dengesinin bozulmasına ve cildin hasarlanmasına yol açabilir. Özellikle cildiniz aşırı derecede kuruduğunda bu durum ilerlerse ciltte alerjik oluşumlar ve ciddi cilt rahatsızlıkları oluşabilir. Böyle durumlarda cildinizin hızlı bir yatıştırıcıya ihtiyacı vardır. Yardım isteyen cilde özel S.O.S Pelle Bakım Kremi ile cildinizin bakımını yapabilir ve cilde eski canlılığını, rahatını, yumuşaklığını kazandırabilirsiniz.
kuruluk ciltte kızarıklık, kaşıntı gibi etkilere de neden olabilir. Bunların yatışması da önemlidir, bu tip cilt sorunları yaşam kaltenizi de düşürmektedir.

Erkekler tıraş sırasında ya da bayanlar ağda ve lazer uygulamalarından sonra kremi kullanabilirler.

Tıraş erkek cildi için oldukça tahriş edici ve yıpratıcı bir uygulamadır. Cilt tıraş sonrası yanma ve kuruluk hissi duyar, özellikle de hassas bir cilde sahipseniz bu hissi daha fazla yaşarsınız. Bu yanmaları, batmaları çekmek zorunda değilsiniz. İhtiyacınız olduğunda yine S.O.S Pelle Bakım Kremi kullanabilirsiniz.

Dottor Ciccarelli tarafından üretilen pek çok markadan biri olan S.O.S Pelle Bakım Kremi tüm ailenin kullanımı için uygundur.

Dottor Ciccarelli markasına Turuncu Kasa sitesinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.