Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Dove

Dove markasında kişisel bakımınız için pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Harika kokuları ve cilde bakım yapan etkileri ile duş jeli çeşitleri ve 1 /4 oranında nemlendirici içeren sabunları ile erkeklere özel temizlik ürünlerine bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz.

Dove Ürünleri

Dove markası Unilever firması tarafından tüketiciyle buluşturulan bir üründür. Kadın erkek herkesin hayattan daha fazla keyif almasına yardımcı olmayı kendine vazife edinmiştir. Pek çok önemli markayı çatısı altında bulunduran Unilever firması çalışmalarıyla beğeni toplamaktadır.

Dove sabun, içerdiği ¼ oranındaki nemlendiriciler ile cildinizi kurutmadan temizleme özelliğine sahip bir seriden oluşmaktadır, farklı ihtiyaç ve zevkinize uygun çeşitleri bulunan Dove sabun, sabundan vazgeçemeyenler için idealdir.

Dove ürünleri bakım ve güzelliği bir arada sunan ve ürünlerinde nem içeren bir seriden oluşmaktadır. Farklı koku ve özellikte olan sabun, şampuan, saç kremleri, duş jelleri, rollonlar, deodorantlar ve kremleri bulunmaktadır ve kişisel bakımda farklı ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler tasarlamaktadır.

Unilever markasının ürettiği Dove, dünyada da beğenilerek hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Dove Vanilya Özlü Duş Jeli, cildinizi temizlerken nem kazandıran aynı zamanda harika kokusuyla da duş keyfinizi arttırmaya yardım edecek, vazgeçemeyeceksiniz.

Dove duş jelleri harika kokuları, vücudunuzda sağladığı ferahlık ve yumuşaklık hissi ile çok beğenilerek kullanılmaktadır.

Dove Ürünleri ve Fiyatları

Dove Men+Care Sensitive Clean Body And Face Washerkek cildine özel olarak tasarlanmış olan bu duş jeli, erkek cildini nemlendirerek temizleyen ve kokusuyla da ferahlık hissinin tüm vücudu kaplamasına yardım edecektir. Ayrıca peeling özelliği olan Dove Gentle Exfoliating Cream Bar Sabun, cildinizi kirlerin yanı sıra ölü hücrelerden temizleyen ve kurutmayan özelliklidir ve cildi canlandırmayı destekler.

Dove Beauty Cream Bar Sabun 100 gr, içeriğinde bulunan ¼ oranında nemlendirici ve nötr temizleyiciler ile cildinizi kurutmadan, etkili bir şekilde temizlemeye ve cilde canlılık kazandırmaya yardımcıdır. Klasik Dove kokusuyla cildinizde temizlik ve ferahlık sağlamaya yardım eder.

Sabun bazı kişiler için vazgeçilmezdir. Her ne kadar piyasada pek çok temizlik ve bakım ürünü bulunsa da pek çok insan temizliği sabunla yapmaya alışmışlardır ve bu kendilerini çok daha iyi hissettirir.

Dove sabun, sıradan sabunlar gibi cildinizi kurutmaz, temizlerken nem kazandırır ve kokusuyla da ferahlık hissi verir. Farklı özelliklerde sabun çeşitleri bulunmaktadır.

Kadınların kendilerini daha iyi hissetmelerine yönelik pek çok ürün tasarlayan firma kişisel bakım, güzellik ve harika kokuları birleştirmiştir.

Özellikle banyoda kullanabileceğiniz pek çok kişisel bakım ürünü tasarlamaktadır.

Erkeklerin kullanımı için de pek çok ürün tasarlayan firma her geçen gün ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Dove ürünlerini Turuncu Kasa sitesinden, uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleri ile ulaşarak kolayca satın alabilirsiniz.