Dove Salatalık ve Yeşil Çay Özlü Duş Jeli 500 ml

Kapıda Ödeme İmkanı

Dove Salatalık ve Yeşil Çay Özlü Duş Jeli 500 ml

Markası : Dove Ürünlerini Gör

8498 Barkod : 8717163305744

5/1
SATIŞ FİYATI 29.61 TL
455 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Dove Salatalık ve Yeşil Çay Özlü Duş Jeli 500 ml

Dove Salatalık ve Yeşil Çay Özlü Duş Jeli 500 ml. :

Cildinizi temizlerken ferahlık sağlamaya yardım eden ürün, salatalık ve yeşil çay özleri içermektedir. Cildinize temizlerken serinlik etkisi de vermeye yardımeder.

Ürünün içeriği nutrium moisture ile zenginleştirilerek cildinizi beslemeye yardım eder.

Dove nemlendirici içeren sabunları ile piyasaya sunulmuş ve ardından cildiniz için bakım yapan farklı ürünleri ile de Türkiye piyasasında yerini almıştır.

Cildin canlanması ve ferahlaması için derinlemesine temizlenmesi şarttır, vücudunuzun da derinlemesine temizlenirken zarar görmemesi, kurumaması için farklı ürünler geliştiren Dove, temizleme ve bakımı bir arada sunmaya yardım eden ürünler geliştirmektedir.

Kuruluk cildiniz için zararlıdır ve kullanılan ürünlerin kurutucu etkisi olmamalıdır.

Dove Salatalık ve Yeşil Çay Özlü Duş Jeli kullanarak başlayacağınız gününüzde tüm vücudunuzda temizleme, ferahlık ve nemlendirme bakımını bir arada sağlayabilirsiniz.

Yeşil çay ve salatalık özlerinin sizi aynı zamanda sakinleştiren, dinlendiren kokusunu tüm cildinizde hissedeceksiniz.

Dove sabunları ilk defa cildi temizlerken kurutmayan,nemlendirme özellikli sabunu 1956 yılında üretmiştir.

Dove Salatalık ve Yeşil Çay Özlü Duş Jeli 500 ml. :

2009 yılında Kadınlara güzellik ve bakımı birlikte sunmaya yardım eden Dove, 2012 yılında da erkek bakım ürünlerini Türkiye'de tüketicilere sunmuştur.

Dove farkı ve kalitesiyle sabunlar, duş jelleri, şampuanlar,rollonlar, deodorantlar ve kremler ile cildinize bakım yapmaya yardım eder.

Ürünlerini bakım ve güzelliği birleştirerek tasarlayan Dove markası hem kadın hem de erkeğe özel ürünleriyle dünyada da beğenilerek kullanılmaktadır.

Güne duş alarak başladığınızda tüm vücudunuz dahissedeceğiniz kan dolaşımı size daha fazla enerji sağlayarak güne zindebaşlamanızı da desteklemektedir.

Kullanım Şekli :

Harika fresh kokusuyla da size ferahlık vermeye yardım edecek ürünü, ıslak cildinize elinizle yada lifle köpürterek uygulayabilirsiniz.

Yüzünüzü yıkamak için de kullanıma uygundur.

Kullandıktan sonra bol su ile durulayınız.

Dove Salatalık ve Yeşil Çay Özlü Duş Jeli 500 ml. TuruncuKasa’da satılan ve ucuz fiyatıyla sizi memnun edecek bir üründür.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Dove Salatalık ve Yeşil Çay Özlü Duş Jeli 500 ml

500 ml'lik ekonomik boyutuyla, uzun süreli kullanım sağlayan, Dove Salatalık ve Yeşil Çay Özlü Duş Jelini, bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Satış Fiyatı 29.61TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim