Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Dr Browns

Dr. Brown's markasında bulunan ürünler kalitesi ve kullanışlı yapısıyla bebeğinizi büyütürken büyük yardımcınız olacaktır.
Biberonlarının özel yapısı ile bebek beslenirken biberona hava girmez ve bu şekilde hava yutmayan bebek de buna bağlı gaz sancıları görülmez.

31 ürün var.

Dr. Brown’s Ürünleri

1984 yılından itibaren Birlik Dış Ticaret Aş, bebek bakımı ve ihtiyaçları için ürünleri üretmektedir. 2000 yılında patentli Dr.Brown doğal akış biberonunu satışa sunmuştur. Bu biberon, beslenme sırasında hava yutmayla oluşan gazı önlemeye yardımcı özelliktedir.

En iyi medikal tasarım ödülü alan Dr.Brow's biberonları bebeklerin ve annelerin rahatlıkla kullanması için geliştirilmiştir. Dr.Brown’s biberon ve aksesuarları üretmektedir. Dr. Brown's biberonları, bebeğe zarar vermeyecek yapıda geliştirilmiştir. Dr.Browns anti kolik biberonları, kolik ağrılarının oluşmasını önlemeye yardımcı özelliktedir. Beslenme sırasında bebekler mamayı emerken beraberinde bir miktar hava yutarlar, yutulan bu hava bebekte gaz sancısı ya da kolik sancısı diye adlandırılan rahatsızlığa neden olur. Bebekler, bu gaz sancıları yüzünden huzursuzlanırlar ve ağlarlar bu da hem bebek hem de anne için zor bir durumdur.

Dr.Brown`s Dar Ağız Biberon Emziği 2'li (3.aşama), 6 ay ve üzeri bebekler içindir. Pütürlü gıdaların verilmesinde yardımcı olur. Özel yapısı bebeklerin hava yutmasını ve gaz sancılarını önlemede yardımcıdır. Kaliteli silikondan üretilmiştir. Doğal akışlı yapısı, bebeğin fazla çaba harcamadan beslenmesine yardım eder.

Dr.Brown's Dar Ağızlı Cam Biberon 250ml, BPA (Bisfenol-A) içermeyen camdan yapılmış biberondur. Kolik ağrısı, hıçkırık, geğirme, gaz sancısını önlemede yardımcıdır. Camın hijyenik, şeffaf doğal yapısı ısıyı uzun süre korumaya yardım eder.

Dr.Brown's Doğal Akış Standart Cam Biberon 120ml, camdan yapılmış biberondur. Doğal akışlı yapısı, bebeklerin beslenmesinde fazla çaba harcamadan rahatça emmelerine yardım eder.

Dr Brown's 0 BPA, PP Biberon Geniş Ağızlı 240ml, Bistefenol A içermeyen biberondur. Hava kabarcığını önleyen yapısı, bebeğin hava yutmasını engellemeye ve gaz sancılarını azaltmaya yardım eder. Mama ve sütün hava ile temasını kesmede yardımcı olur. Böylelikle vitaminlerin kaybolmasını önlemeye yardımcıdır.

Dr. Brown's Ürünleri ve Fiyatları

Dr Brown's Geniş Ağızlı PP Biberon 120ml, fazla emme gücü gerektirmez, kullanımının kolaylığıyla bebeğin orta kulağında sıvı birikimini önlemeye yardımcıdır.

Mama ve sütün, havayla temas etmesini önlemeye ve bu şekilde vitaminlerin kaybolmasını engellemeye yardımcıdır. Havayı içine almayan biberon hava yutmayı da önlemiş olur, bu şekilde de oluşabilecek kolik ağrısı, hıçkırık, salya akışı, kusma ve gaz sancısını da önlemek için yardımcıdır.

Bebeğin anne memesine benzer bir emme eylemi gerçekleştirmesiyle beslenebilmesini sağlamaya yardım eder.

Dr Brown's Standart Cam Biberon 125ml, biberonun içeriğinde oluşabilecek hava kabarcığını önlemeye, bebekte gaz sancısını azaltmaya yardımcı olur.

Kolik ağrısı, hıçkırık, geğirme, gaz sancısını, emzik çökmesini önlemeye yardımcı olur.

Cam, doğal bir maddedir. Şeffaf ve hijyenik yapısı ısıyı uzun süre korumaya da yardım eder. Bu sayede bebeğin doğumundan itibaren kullanıma uygundur.

Bebekler, ilk 6 ay boyunca sadece anne sütü ile beslenmelidir. Bebekler 6. aydan sonra anne sütü ile birlikte ek gıdalarla beslenmeye başlayabilir. Bu dönemde bebeğinize mama, süt, meyve suyu, bitki çayı gibi pek çok sıvı içeceği biberon yardımı ile verebilirsiniz.

Bazen annenin ya da bebeğin özel durumları nedeniyle bebek biberonla beslenmek zorunda kalabilir. Bu gibi durumlarda kaliteli ve kullanışlı, biberonla beslenirken oluşabilecek gaz sancılarını önlemeye yardımcı ürünlere sahip Dr Brown’s ürünlerinden uygun olanı seçebilirsiniz.

Biberon seçerken bebeğinizin kaç aylık olduğunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Biberonların cam ya da PP denilen polipropilen biberon seçeneklerinden birini tercih ederek kullanabilirsiniz.

Dr Brown’s ürünlerinde pek çok farklı biberon, biberon emzikleri, emzik çeşitleri, alıştırma bardakları bulunmaktadır.

Dr.Brown’s ürünlerine Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim