Dr Browns Biberon Emziği Dar Ağız 1. Aşama 302 (2 Adet)

2121

Markası : Dr Browns

Barkod : 072239304938

0 Item Items

Yeni doğan bebekler için tasarlanmış, doğal akışa sahip Dr Browns Biberon Emziği Dar Ağız 1. Aşama 302 (2 Adet), bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

28 TL

- +

Kazanacağınız puan 280 tupara Toplam tutarı: 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Dr Browns Biberon Emziği Dar Ağız 1. Aşama 302 (2 Adet)

 

Dr Brown's Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet)

Bebeklerin doğumdan itibaren ihtiyaçları olur. Dr.Brown’s bebeklerin ihtiyaçları ve bakımı için çalışmaktadır. Beslenme, bebeklerin temel ihtiyaçları arasındadır. Bebeklerin sağlıklı büyümesi ve gelişimi için iyi beslenmeleri gerekir. Dr.Browns bebeklere zarar vermeyecek biçimde, doğal ve organik içerikli ürünler geliştirmektedir. Biberon ve aksesuarları, anne vebebeklerin güvenle ve rahatlıkla kullanımlarına uygun olarak tasarlanır.

Uzmanlar, bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesini öneriyor. Çünkü anne sütü vitamin ve mineral açısından oldukça zengin bir besindir. Bebeklerin zihinsel ve fiziksel gelişiminde yardımcıdır. Göz, beyin, kemik ve diş gelişiminde yardımcı olur.

Ancak bazı durumlar bebek anne sütüyle beslenemez veya anne sütü yetersiz kalır. Bebeğin beslenmesine biberon mamalarıyla devam edilir. Bu gibi durumlarda biberon seçimi önemli bir konudur. Seçilen biberonun bebeğin ayına uygun olması gerekir. Bebeğin ayından büyük, ağır biberonlar, bebeklerde ağırlık yapabilir. İleriki aylarda kolay kavrayıp, tutabilmesi için özel şekilli biberonlar tercih edilebilir.

Biberon yapımında kullanılan maddelerin bebeğe zarar vermeyen yapıda olması gerekir. Ayrıca biberon emzikleri, bebeğinağız ve damak yapısına uygun olmalıdır. Zarar gören, yırtılan biberon uçları kullanılmamalı, yenisiyle değiştirilmelidir. Yıpranan biberon emziklerinden kopan parçalar bebeğin soluk borusuna kaçabilir.

Dr.Browns biberonların yanı sıra biberon aksesuarları da geliştirmektedir. Biberon yedek uçları sayesinde rahat edeceksiniz. 2li paketleri uzun süreli kullanım sağlayacaktır. Uzun tatillerde,seyahatlerde yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

Dr Brown's Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet)

Dr Brown's Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet), yeni doğanbebekler içindir.

Dr Browns doğal akış biberonlarında kullanılabilir, kalitelisilikondan yapılmıştır.

Kaynatılır ve sterilize edilebilir.

Bisfenol-A (BPA) içermez.

Bebeklerin hava yutmasını ve gaz sancılarını önlemeyeyardımcıdır.

Dr Browns Biberon Emziği Geniş Ağız NO1 (2 Adet), uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz. Dr.Browns ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

  

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
01 Kas. 2014
(5/5
Başlık :
uygun ve cazip fiyat
(Dr Browns Biberon Emziği Dar Ağız 1. Aşama 302 (2 Adet))

 Report abuse
25 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
dr brown's rakiplerinin en iyisi.
(Dr Browns Biberon Emziği Dar Ağız 1. Aşama 302 (2 Adet))

 Report abuse