Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Dr Browns Damla Akıtmaz Bardak Yedek Uç

ZZ2114

Markası : Dr Brown's

0 Item Items

9 Ay üzeri bebeklerin, dökmeden birşeyler içmesine yardımcı uygun Dr Browns Damla Akıtmaz Bardak Yedek Uç,bu sayfada ucuz fiyata satılan bir üründür.

Daha fazla detay

15 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 150 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Dr Browns Damla Akıtmaz Bardak Yedek Uç

 

Dr Brown's Damla Akıtmaz Bardak Yedek Uç

Dr.Browns, dünyaca ünlü marka olup, bebeklere kaliteli ve sağlıklı ürünler sunar. Sağlıklı bebekler için Dr.Bronw's titizlikle çalışır.Ürünlerin tamamına yakını doğal ve organik bileşenler içerir. Bebeklere zararvermeyecek şekilde üretilir. Biberon ve aksesuarları bulunur.

Bebekler büyüdükçe hareketlenmeye ve yürümeye başlar. Hareketlendikçe,kendilerini özgür hissederler ve bazı davranışları tek başına yapmak isterler. Böyleliklegüven duyguları gelişir ve büyüdüklerini hissederler.

Emme ve biberon döneminden sonra içme dönemi gelir. Damlatmazbardaklar, bu döneme geçişte kolaylık sağlar. Çocukların kendi başına içmealışkanlığı kazanmasına yardımcı olarak, emme döneminden içme dönemine geçişikolaylaştırır.

Yemek ve içmek gibi davranışları çocukların öğrenmesi ve geliştirmesi gerekir. Damlatmaz bardaklar, içmeyi öğrenmelerinde kolaylıksağlar. Ağız ve damak yapısına uygun olarak geliştirilir. Böylelikle,çocukların hava yutmasını önlemeye ve gaz sancısı oluşumunu engellemeye yardım eder. Damlatmaz özelliğiyle,annelere kolaylık sağlar. Ayrıca damlatmaz bardaklar, pütürlü gıdalarınverilmesinde de kullanışlıdır. Çoğu annenin tercihi haline gelmiştir.

 

Dr Brown's Damla Akıtmaz Bardak Yedek Uç

Dr Brown's Damla Akıtmaz Bardak Yedek Uç, damlatmaz bardakyedek ucudur.

Pütürlü gıdaların verilmesine uygundur.

Bebeklerin hava yutmasını önlemeye ve gaz sancısını gidermeyeyardımcı olur.

Zarar görmüş, yıpranmış bardak ucunu yenisiyle değiştirerekkullanabilirsiniz.

Dr Browns Damla Akıtmaz Bardak Yedek Uç, uygun fiyataucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
12 Kas. 2014
(5/5
Başlık :
Ailecek teşekkür ediyoruz
(Dr Browns Damla Akıtmaz Bardak Yedek Uç)

 Report abuse
26 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
turuncu kasanın kapıda ödemi imkanı ile alışveriş daya zevkli bence
(Dr Browns Damla Akıtmaz Bardak Yedek Uç)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler