Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Dr Genics Phenomenon

Dr Genics Phenomenon ürünlerine sitemizden ulaşarak inceleyebilir ve ucuz fiyata satın alacağınız özel ürünleri gizlilik ilkesine uygun paketlerde teslim alabilirsiniz.

Dr Genics Phenomenon Ürünleri

Amerika'dan ülkemize getirilen parfüm erkeklerin kullanımı için tasarlanmıştır. Özellikle çekingen, bir türlü istediği kadına yanaşamayan, partnerini istediği kadar etkileyemeyen erkekler için tasarlanmıştır. Dr Genics Phenomenon markası dünyada da kullanılan bir parfümdür.

Etrafa yaydığı farklı koku etkisi ile kadınların dikkatini daha fazla çekebilirsiniz.

Feromon, insan ve hayvanlarda salgılanmaktadır ve hissedilen bir kokusu yoktur. Feromon salgısı burun içine ve buradan beyine sinyaller gönderebilmektedir.

Feromon, pek çok kokunun içinde kullanıldığı gibi Dr Genics Phenomenon’da da kullanılmıştır.

Dr Genics Phenomenon parfümü bazı bölgelere sürüldüğünde etkisini daha iyi gösterebilir.

Boyun, dirseklerin ve bileklerin iç kısımları, parmak aralarına sürebilirsiniz. Saç tarağınızın üzerine sıkarak saçlarınızı da tarayabilirsiniz.

Fazla sürmeniz gerekmez, sadece yeteri kadar uygulamanız gerekmektedir.

Kokuların insan bilinçaltında yeri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Gözümüzün, kulağımızın ya da burnumuzun algılayamadığı bazı uyarıcıları bilinçaltımız algılar ve bu nedenle daha fazla beyne işler.

Dr Genics Phenomenon Ürünleri ve Fiyatları

Örneğin portakal çiçekleri size bir yaz geçirdiğiniz tatil akşamlarını, güzel bir yasemen kokusu Akdeniz de güneşlediğiniz tatili, ya da yağmurda kokan ıslak çimler sevgilinizle yaptığınız bir sonbahar gezisini hatırlatabilir.

Annenizin ya da büyükannenizin mutfağının kokusu, aradan geçen uzun yıllar bile hafızanızda hep kalır.

Kokular hayatınızda düşündüğünüzden daha önemli bir yer tutar.

Feromon içeren parfüm da erkeklere karşı cinsi etkilemeye yardımcı etki sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Dünyada da pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Dr Genics Phenomenon, Turuncu Kasa’da satılmaktadır. Ürünü gizlilik ilkesi ile sipariş verebilir ve yine gizlilik ilkesi ile elinize ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.