ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Dr. Murad Age Balancing Night Cream 50ml

4428

Markası : Dr Murad

0 Item Items

Bu sayfada, ucuz fiyata satılan Dr. Murad Age Balancing Night Cream 50ml, yaşlanma etkileri gösteren, kuru ciltler için tasarlanmış, gece nemlendiricisidir.

Kampanya Koşulları Gereği Ürün Puanı Alınmıştır.

Daha fazla detay

413 TL

- +

Kazanacağınız puan 4130 tupara Toplam tutarı: 4.13 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Dr. Murad Age Balancing Night Cream :

Dr. Murad Age Balancing Night Cream :

Kuru ciltler, diğer cilt tiplerine göre daha hızlı birşekilde yaşlanır ve tahriş olabilirler.

Cilt tipinizi belirleyerek, buna uygun olan ürünlerikullanarak cildin ihtiyacı olan bakım, koruma, onarma ya da nemlendirmeleruygulanmalıdır.

Cilt dokusunda bulunan katmanların daha hızlı bir şekilde yenilenmesini destekleyerek dokuyu yeniden yapılandırmaya yardım eden ürün,cildi canlandırmaya ve gözenek görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcı olur.

Ürünün içeriğinde Clover özü,Essential Fatty Acid veShea Butter bulunur.

Cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeye, besleyerek yumuşaklıkkazandırmaya yardım eder, cildin yaşlanma etkilerinde düzelme sağlamaya, cildeesneklik vermeye yardımcı olur.

Gece kullanımı için özel olarak üretilmiş olan nemlendiricigece boyunca cilde etki ederek daha etkili çözümler almanıza yardım eder.

Geceleri ciltteki tabakalar daha hızlı yenilenmektedir çünkügece, pek çok dış etkenden ve stresten daha uzak kalabilmektedir. Ayrıca gecebakım kremlerinin içerikleri daha zengindir ve etkilidir, sonuçları daha fazlaetkilidir.

Gece saatlerinde cildin kan dolaşımı hızlanır ve metabolizması gündüze göre hızlıçalışır, cildiniz için etkili bir koruma, onarma ve bakım istiyorsanız gecekremlerini kullanmayı ihmal etmemek gereklidir.

Dr. Murad Age Balancing Night Cream :

Cildiniz geceleri kendini yenilemeye ve gündüz aldığızararlı UVA ve UVB etkilerinden başta olmak üzere dış etkilerden arındırmayaçalışır.

Cilt akşam saat 18.00’den itibaren gündüze oranla daha hızlı bir metabolizma çalışmasına girer ve gecenin ilerleyen saatlerinde de yenilenme hızının arttığını araştırmalar göstermektedir.

Saat 23.00’den itibaren de cildin kan dolaşımı, yenileme ve kendini onarma çalışmaları doruk noktasına ulaşır ve kullanılan ürünlerin daha hızlıve yoğun bir etki göstermesidesteklenmiş olur.

Bu sebeple cildinizin gece bakımları önemlidir ve ihmal edilmemelidir.

Kullanım Şekli :

Temizlediğiniz ve toniklediğiniz cildinize yüz, boyun vedekolte bölgesine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Kullanmadan önce Dr Murad Resurgence Canlandırıcı serisinin onarıcı etkili ürününükullanmanız tavsiye edilir.

Dr. Murad Age Balancing Night Cream , Turuncu Kasa’dasatılan ve ucuz fiyata sahip olan bir cilt ürünüdür. Uygun fiyatlar, indirimlerTuruncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
21 May. 2014
(5/5
Başlık :
dr murad cok kaliteli bir marka güvenerek kullanıyorum
(Dr. Murad Age Balancing Night Cream 50ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler