ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Dr. Murad Clarifying Body Spray

4445

Markası : Dr Murad

0 Item Items

Bu sayfadan, indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz Dr. Murad Clarifying Body Spray, vücudunuzda oluşan aknelerin gözeneklerine nüfuz etmeye ve yenilerinin oluşmasını engellemeye yardım eden arındırıcıdır.

Daha fazla detay

163 TL

Kazanacağınız puan 1630 tupara Toplam tutarı: 1.63 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Dr. Murad Clarifying Body Spray :

Dr. Murad Clarifying Body Spray :

Cilt yapısı her insanda farklıdır, cilt iç ve dışetkenlerden çok fazla etkilenerek ihtiyaç duyduğu bakımı alamadığında hızlı birşekilde hasarlanabilir. Bu sebeple cildinizin yapısını ve ihtiyaçlarınıbelirleyerek buna uygun olan ürünlerle bakım, koruma ve onarım yapılması sonderece önemlidir.

Dr. Murad Clarifying Body Spray, sahip olduğu arındırıcı özellikli içeriği sayesinde vücutta oluşan aknelerin gözeneklerine nüfuz etmeye, çoğunlukla sırt ve dekolte bölgesinde görülen akne oluşumlarının engellenmesine yardım eder.

Ayrıca sahip olduğu nemlendirme ve yatıştırarak cildi rahatlatma özelliği ile sağlıklı bir arındırma sağlamaya yardımcı olarak akne oluşumlarında düzelme sağlamaya yardım eder.

İnsanların çoğu hayatlarının belli dönemlerinde sivilce,yağlanma, aknelenme gibi sorunlarla karşılaşmış olabilirler. Önlemalınmadığında can sıkıcı bir şekle dönüşebilen bu sorun hem vücut hem de ciltteoluşabilmektedir.

Aknelenme, derideki yağ bezlerinin doğruçalışmaması ile oluşur.

Vücut tarafından doğal olarak yağ salgılanır, bu salgılananyağlar cilt yüzeyine geçerken geçiş yaptıkları kanallarda tıkanarak kütlehalinde kalırlar ve akne oluşumuna neden olurlar.

Bunun pek çok sebebi olabilir,  folikül içerisindeoluşan değişimler, fazla sebum salgısı, çevresel kirlilik, yanlışbeslenme gibi etmenler buna neden olabilmektedir.

İçeriğinde retinol, salisilik asit ve allantoin bulunur. Gözeneklerinarınmasına, cildi yatıştırmaya ve cildi güçlendirmeye yardım eder.

360 derece dönebilen püskürtme spreyi ile en zor ulaşılanbölgelere kadar etki göstermeye yardım eder.

Dr. Murad Clarifying Body Spray :

Vücutta oluşan akneler hem görünüm olarak rahatsızlık vericiolabilir hem de ciltte ağrıya neden olabilir, etkili bir ürünle önüne geçilmesiönemlidir.

Dr. Murad Clarifying Body Spray , zengin içeriği ile cildikurutmadan, rahatlama sağlayarak akneleri azaltmaya yardım eder.

Kullanım Şekli:

Kullanmadan önce yıkanarak cildi temizleyiniz.

Sorunlu bölgeye günde 1-3 defa püskürterekkullanabilirsiniz.

İlk kullanımda 1 defa kullanarak daha sonra kullanımı 3’eçıkarabilirsiniz.

Kuruluk hissettiğinizde uygulamayı azaltınız.

Dr. Murad Clarifying Body Spray , Turuncu Kasa’da satılan veucuz fiyata sahip olan üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
21 Tem. 2014
(5/5
Başlık :
muhteşem bir ürün
(Dr. Murad Clarifying Body Spray)

 Report abuse
05 May. 2014
(5/5
Başlık :
eczanelerden cok daha ucuza burada buldugum için mutluyum
(Dr. Murad Clarifying Body Spray)

 Report abuse
12 Mar. 2014
(5/5
Başlık :
kargom kapımda hemde tam zamanında :)
(Dr. Murad Clarifying Body Spray)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler