Dr Murad Essential C Eye Cream SPF 15 15 ml

Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15 15 ml
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava
  • Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15 15 ml

Dr Murad Essential C Eye Cream SPF 15 15 ml

Markası : Dr Murad Ürünlerini Gör

4447 Barkod : 767332802725

5/1
SATIŞ FİYATI 1657.8 TL
Sepette %10 İndirim 1492.02 TL
1807 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Dr Murad Essential C Eye Cream SPF 15 15 ml

Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15

Çevresel etkilerden zarar gören göz çevresi için bakım kremidir. 15 faktörlük koruma özelliği, göz çevresini güneşin UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Hassas göz çevresini yenilemeye ve aydınlatmaya yardımcıdır. İçerisinde Co-3 TM'li sistem bulunur, kollajen yapımına yardımcı olur.Kırışıklık, ince çizgiler ve mor halkaların azalmasında yardımcıdır.

Göz çevresi uykusuzluk ve yorgunluk belirtilerini hemen belli eden hassas bir bölgedir. Uykusuzluktan kaynaklanan morluklar,torbalanmalar, halkalar, şişlikler ve yaşlanma izleri kırışıklıklar, çizgiler ilk olarak göz çevresinde görülür. Çoğu yüz bakım ürünü göz çevresi kullanımına uygun olmaz. Dr. Murad tarafından geliştirilen Essential C Eye Cream, göz çevresi için bakım kremidir. Ayrıca SPF 15 özelliği güneş ışınlarına karşı koruma sağlar.

Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15

Dr Murad Essential C Eye Cream Spf 15, C vitaminli göz çevresi bakım kremidir.

Özel formülü hassas göz çevresini güneş ışınlarından korumaya, aydınlatmaya, sıkılaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcıdır.

Komple göz çevresi bakım ürünüdür.

İçerik:

Shorea Stenoptera

Kafein

Scintilla Asiatica

Tiger's Herb

Kullanım Şekli:

Temiz cilde, göz çukurunu çevreleyen kemiğin üzerinden kaş bölgesini kapsayan kısma uygulanır. Bir pompa ürün her iki göz için yeterlidir.

Dr Murad Essential C Eye Cream Spf 15 15 ml, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Dr Murad Essential C Eye Cream SPF 15 15 ml

Bu sayfada ucuz fiyata satılmakta olan Dr Murad Essential C Eye Cream SPF 15 15 ml, hassas göz çevresini güneş ışınlarından korumaya, aydınlık etki vermeye, sıkılaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcıdır.

Bu kategorinin en çok bakılanları

Satış Fiyatı 1492.02TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim