Dr Murad Essential C Eye Cream SPF 15 15 ml

4447

Markası : Dr Murad

Barkod : 767332802725

0 Item Items

Bu sayfada ucuz fiyata satılmakta olan Dr Murad Essential C Eye Cream SPF 15 15 ml, hassas göz çevresini güneş ışınlarından korumaya, aydınlık etki vermeye, sıkılaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcıdır.

Daha fazla detay

Kampanya Koşulları Gereği Ürünün Puanı Alınmıştır.

945.00 TL

803.25 TL

15% indirim

- +

Kazanacağınız puan 8032 tupara Toplam tutarı: 8.03 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Dr Murad Essential C Eye Cream SPF 15 15 ml

Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15

Çevresel etkilerden zarar gören göz çevresi için bakım kremidir. 15 faktörlük koruma özelliği, göz çevresini güneşin UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Hassas göz çevresini yenilemeye ve aydınlatmaya yardımcıdır. İçerisinde Co-3 TM'li sistem bulunur, kollajen yapımına yardımcı olur.Kırışıklık, ince çizgiler ve mor halkaların azalmasında yardımcıdır.

Göz çevresi uykusuzluk ve yorgunluk belirtilerini hemen belli eden hassas bir bölgedir. Uykusuzluktan kaynaklanan morluklar,torbalanmalar, halkalar, şişlikler ve yaşlanma izleri kırışıklıklar, çizgiler ilk olarak göz çevresinde görülür. Çoğu yüz bakım ürünü göz çevresi kullanımına uygun olmaz. Dr. Murad tarafından geliştirilen Essential C Eye Cream, göz çevresi için bakım kremidir. Ayrıca SPF 15 özelliği güneş ışınlarına karşı koruma sağlar.

Dr. Murad Essential C Eye Cream Spf 15

Dr Murad Essential C Eye Cream Spf 15, C vitaminli göz çevresi bakım kremidir.

Özel formülü hassas göz çevresini güneş ışınlarından korumaya, aydınlatmaya, sıkılaştırmaya ve nemlendirmeye yardımcıdır.

Komple göz çevresi bakım ürünüdür.

İçerik:

Shorea Stenoptera

Kafein

Scintilla Asiatica

Tiger's Herb

Kullanım Şekli:

Temiz cilde, göz çukurunu çevreleyen kemiğin üzerinden kaş bölgesini kapsayan kısma uygulanır. Bir pompa ürün her iki göz için yeterlidir.

Dr Murad Essential C Eye Cream Spf 15 15 ml, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
10 Mar. 2014
(5/5
Başlık :
ürün fiyatları fazla denemek istiyorum ama
(Dr Murad Essential C Eye Cream SPF 15 15 ml)

 Report abuse
Benzer Ürün Tavsiyesi

Nemsizlik tüm ciltlerde görülen genel sorundur.Dr.Murad Nemlendirici, cildin nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Cildi nemlendirir, yumuşatır.Ciltteki çizgi ve kırışıklıkları azaltarak, cilde genç görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Cildi nemlendirirken, cilde esneklik ve dolgunluk sağlamaya çalışır.