ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Dr. Murad Glucosamine & Amino Acid Complex

3361

Markası : Dr Murad

0 Item Items

Besin takviyesi olarak kullanabileceğiniz, Dr. Murad Glucosamine & Amino Acid Complex ürününü, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

218 TL

Kazanacağınız puan 2180 tupara Toplam tutarı: 2.18 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Dr. Murad Glucosamine & Amino Acid Complex

Dr. Murad Glucosamine & Amino Acid Complex

Dr. Murad Glucosamine & Amino Acid Complex.

Kutuda 120 tablet bulunur.

"Selenyum (Se) memeliler için esansiyel bir eser elementtir.Selenyum, doğada elementel Se (Se0), selenid (Se-2), selenit (Se+4), ve selenat(Se+6) olmak üzere 4 formda bulunur (10). Selenyum endüstride elektronik,fotoğraf malzemeleri, cam, seramik ve boya üretimde kullanılmaktadır.

Selenyum doğada kurşun, çinko, fosfat ve uranyum gibi maddelerle birlikte bulunur. En önemli selenyum kaynağını selenifer bitkiler(astragalus, stanleya, aster gibi) oluşturur. En önemli doğal Se kaynakları,deniz ürünleri, sakatat (böbrek, karaciğer), kırmızı et, beyaz et ve Sebakımından yeterli-zengin topraklarda yetişen tahıl ve diğer bitkilerdir.Kuruyemişler, soğan, sarımsak, mantar ve yumurta da zengin Se kaynaklarıdır.Buna karşın meyve, sebze, süt ve süt ürünleri Se bakımından fakir gıdalardır.” (1)

Dr.Murad, cilt ve vücut bakımına yönelik farklı ürünler geliştirmektedir. Ayrıca güneş koruyucu ve set ürünleri vardır. Cilt bakımı için nemlendiriciler, anti-agingler, temizleyiciler, maskeler, göz çevresi bakımı, leke gidericileri, dudak bakım ürünleri ve akne-sivilce ürünleri bulunur. Dermatolog ve eczacı Dr. Howard Murad her gün ayıracağımız vakitle cilt bakımını yapabileceğimizi söylüyor.

İçerik:

A, C ve E vitamini, Niacin, B6 vitamini, magnesium, zinc,selenium (amino acid complex), copper, glucosamine sulfate dipotassiumchloride, L-lysine hydrocholoride, L-proline, N-acetyl-D-glucosamine, flaxseed, beet root, N-acetyl-L-cysteine, quercetin, turmeric root extract,L-glycine, Inositol, soy lecithin, grape seed extract, cellulose, dibasiccalcium, phosphate, cellulose gum, stearic acid, slica, hypromellose, methylcellulose,magnesium stearate, rice flour, glycerin, corn starch, carnauba wax

Kullanım Şekli:

Sabah ve akşam, yemeklerle birlikte 2 kapsül alınır.

Dr. Murad Glucosamine & Amino Acid Complex, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Kaynaklar:

(1) //ercivet.erciyes.edu.tr/2014-1/Selenyum%20ve%20Ruminantlarda%20Kullan%C4%B1m%C4%B1.pdf

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
17 Nis. 2014
(5/5
Başlık :
dr murada güvenerek alışveriş yapıyorum ve cok memnunum
(Dr. Murad Glucosamine & Amino Acid Complex)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler