ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Dr Murad Pomphenol Sunguard Supplement 60 Tablet

3360

Markası : Dr Murad

0 Item Items

Dr Murad Pomphenol Sunguard Supplement 60 Tablet, saf nar özlü tableti, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

158 TL

Kazanacağınız puan 1580 tupara Toplam tutarı: 1.58 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Dr Murad Pomphenol Sunguard Supplement

60 Tablet

Dr. Murad Pomphenol Pomegranate Extract Dietary Supplement

Dr. Howard Murad cilt bakım ve güneş koruma ürünlerinde narı ilk kez kullanan dermatologlarından biri olarak sayılır.

Murad Vitalic TM Serisi, antioksidan özellikli Energizing Pomegranate Complex – Enerji Veren Nar Kompleksi içerir.

"Çok yıllık bir kültür bitkisi olan nar, üretimi ve tüketimi dünyada çok yaygın olmamakla beraber, bitkisinin çok olumsuz koşullara dayanıklı olması nedeniyle çok eski devirlerden günümüze kadar gelmiş bir meyve türüdür.

Nar, Myrtiflorae takımının Punicaceae familyasının en önemli türü olan Punica granatum L.’dur. Diğer bir tür olan P. nana ise bodur olup, süs bitkisi olarak saksıda yetiştirilmektedir.Güney Avrupa’ya Kartacalılar tarafından getirildiği düşünülen nar, Malumpunicum (Kartaca elması) olarak da bilinir. Grained apple (Çekirdekli elma)kelimesinden türetilmiş olan nar ismi İngilizcede "Pomegranate”, Almancada ise"Granadapfel” isimlerini almıştır.

Narın anavatanı Türkiye’nin Doğu Akdeniz bölgesinden başlayarak Suriye, Irak, İran ve Afganistan’a uzanan bir hat ve bu hattın yakın bölgeleridir. Buradan çekirdeklerinin kuşlar ile taşınmasıyla doğuya ve batıya yayıldığı düşünülmektedir. En eski nar fosilleri Pliosen döneminde bulunmuştur ki, bu dönem 1 ile 11 milyon yıl önceki olan 10 milyon yıllık bir dönemi kapsamaktadır. Nar yetiştiriciliğinin ise 5000 yıl önce yapıldığı ile ilgili belgeler mevcuttur. Genellikle taze ve meyve suyu olarak tüketilen nar; son yıllarda meyve yetiştirme tekniği, gıda teknolojisi, depolama ve taşıma alanlarında görülen gelişmeler sonucu daha çok tanınan, üretimi ve tüketimi yıldan yıla artan bir meyve durumuna gelmiştir. Nar meyve ve bitkisinin ilaç,boya mürekkep, yağ, hayvan yemi, tanen, pektin, sirke gibi ürünlerin sağlanmasında ham madde olarak kullanılması nedeni ile de bir endüstri bitkisidir. Nar, C vitamini ve niosin bakımından zengin bir meyvedir.” (1)

Dr. Murad Pomphenol Pomegranate Extract Dietary Supplement

Dr Murad Pomphenol Sunguard Supplement 60 Tablet

Nar özlü tablettir, doğaldır.

Kullanım Şekli:

Her gün 1 tablet kullanılır.

*Hamileler ve emzirenlerin kullanmadan önce doktora danışması gerekir.

Dr Murad Pomphenol Sunguard Supplement 60 Tablet, uygun fiyata ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
01 May. 2014
(5/5
Başlık :
dr murad iyi ki var
(Dr Murad Pomphenol Sunguard Supplement 60 Tablet)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler