ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Dr. Murad Renewing Eye Cream 15ml

4448

Markası : Dr Murad

2 Item Items

Ucuz fiyata buradan satın alabileceğiniz Dr. Murad Renewing Eye Cream 15 ml, göz çevresinde oluşan koyu renkli halkalanmaların görünümlerinde düzelme ve aydınlanmış etki sağlamaya yardımcı olur.

Daha fazla detay

490.00 TL

392 TL

20% indirim

- +

Kazanacağınız puan 3920 tupara Toplam tutarı: 3.92 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Dr. Murad Renewing Eye Cream :

Dr. Murad Renewing Eye Cream :

Ürünün içeriğinde Eye Brightening Complex bulunur, gözçevresinde oluşan koyu renkli halkalanmaların görünümlerinde düzelme sağlamayayardım ederek, göz çevresine aydınlık bir görüntü kazandırmaya yardımcı olur.

Zengin bir formülasyona sahip olan ürün PalmitoylPentapeptide-3 içerir. Göz çevresinde oluşanorta ve derin kırışıklık görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcı olur vedaha genç görünümlü bir göz çevresi sağlamaya yardım eder.

Wild Yam ve Soya fasulyesi de içerir. Nem kazandırarak, kaybettiği esnekliği kazandırmaya yardım ederek daha sıkılaşmış bir göz çevresinekavuşabilmenize yardımcı olur.

Dr. Murad Renewing Eye Cream, göz çevresi için kullanılan vedaha düzgün görünümlü ve aydınlık bir göz çevresine kavuşabilmenize yardım edenbir üründür.

Göz çevresinin cilt dokusu çok ince ve hassastır ayrıca göz kasları çok çalıştığı için bu bölge diğer cilt dokusuna göre daha hızlı birşekilde deforme olmaya ve hasarlanmaya yatkındır. Etkili ürünler kullanılarakgöz çevresinin bakım, koruma  veonarımının yapılması gerekmektedir.

Dermatologlar tarafından geliştirilmiştir.

Cilt canlı bir yapıdadır ve her canlı gibi bakım, beslenme,koruma ve onarılmaya ihtiyaç duyar.

Her cilt yapısı ve buna bağlı olarak da ihtiyaçlarıfarklıdır.

  Dr. Murad Renewing Eye Cream :

Dr Murad ürünlerinde her ihtiyacınıza yönelik, farklı cilttiplerine özel, yoğun bir bakım sağlayacak pek çok ürün bulunmaktadır.

Dünyanın dört bir yanından insanlar tarafından beğenilerektercih edilmektedir.

 

Kullanım Şekli :

Her gün sabah ve akşamları cildinizi uygun bir ürünletemizledikten sonra, göz çukurunuzu çevreleyen kemiğin üzerine, kaş bölgesinide kapsayacak şekilde uygulayınız.

Sadece 1 pompa ürün iki göz çevresinde de kullanım içinyeterli olacaktır.

Gündüz kullanımında ürünün üzerine güneş koruyucu etkisi deolan Essential-C Eye Cream Spf 15 kullanılması önerilmektedir.

Dr. Murad Renewing Eye Cream , Turuncu Kasa’da satılan veucuz fiyata sahip olan bir göz çevresi ürünüdür.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
24 May. 2014
(5/5
Başlık :
bence fiyatına değecek bir ürün
(Dr. Murad Renewing Eye Cream 15ml)

 Report abuse
08 Mar. 2014
(5/5
Başlık :
kullanmak istedim ama fiyatı fazla geldi
(Dr. Murad Renewing Eye Cream 15ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler