ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Dr Scholl 2 in 1 Corn Expres Pen

6053

Markası : Dr Scholl

0 Item Items

Dr Scholl 2 in 1 Corn Expres Pen, nasır giderici kalemi, bu sayfada bulabilir ve ucuz fiyata satın almak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

37.95 TL

32.26 TL

15% indirim

Kazanacağınız puan 322 tupara Toplam tutarı: 0.32 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Dr Scholl 2 in 1 Corn Expres Pen

Dr Scholl 2 in 1 Corn Expres Pen

Nasır, el ve ayağın sürekli sürtünen kısımlarında üstderinin kalınlaşıp, sertleşmesiyle oluşur. Basınca ağrıya sebep olabilir..Genellikle sıkı ayakkabılar nasıra neden olur.

Sıkı ayakkabılar, ayak yapısına uyumsuz , topukluayakkabılar, dışarıda yalın ayak yürümek, ayağın fazla kemikli yapıda olması,yanlış yürüme hareketi gibi sebepler nasıra neden olur. Nasır ağrısı, kişinin yürümesinde sorunlara neden olabilir, gündelik yaşamını olumsuz etkiler.

Dar ve sıkı ayakkabıların yaptığı basınçla parmaklarbirbirinin üzerine gelir. Bu basınç, parmak arasındaki derisi sertleştirir.Nasır ağrısı, kişiyi yürürken çok rahatsız eder.

Dr Scholl 2 in 1 Corn Expres Pen

Dr Scholl 2 in 1 Corn Expres Pen, nasır giderici kalem.

Ayak parmakları üzerindeki ve parmakların ayakla birleştiğinoktalardaki sert ve yumuşak nasırlar için kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

Sıyırma işlemi: Temiz ve kuru ayakta, kalem ile nasırın üstkatmanını soymak için deriyi kendinize doğru sıyırın. Kazıyıcıdaki derilerikalem kapağıyla temizleyip, suyla durulayın. Kalem kuruduktan sonra kapatın.Nasırın üzerindeki yumuşak deriyi her 3 günde 1 soyun.

Uygulama sıvısı: Uygulamada aplikatörü kullanarak, nasırıntamamını sıvıyla kaplayın. 1-2 dakika kurumasını bekleyin. Her gün 1 kezkullanın.

Dr Scholl 2 in 1 Corn Expres Pen, kalitenin ve ucuzluğunadresi Turuncu Kasa’dan uygun fiyata alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
06 Ağu. 2014
(5/5
Başlık :
almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
(Dr Scholl 2 in 1 Corn Expres Pen)

 Report abuse
26 Nis. 2014
(5/5
Başlık :
dr school ürünleri burada cok daha hesaplı hep turuncu kasayı tercih ediyorum
(Dr Scholl 2 in 1 Corn Expres Pen)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler