Dr.Browns Standart Biberon Emziği 0m+

2118

Markası : Dr Browns

Barkod : 072239304921

0 Item Items

Yeni doğan bebekler için doğal akış hızına sahip Dr Browns Biberon Emziği Yedek Prematüre'yi bu sayfadan indirimli fiyata sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

28 TL

- +

Kazanacağınız puan 280 tupara Toplam tutarı: 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Dr.Browns Standart Biberon Emziği 0m+

Dr Brown's Biberon Emziği Yedek Prematüre

Birlik Dış Ticaret Aş, 2000'de patentli Dr.Brown doğal akışlı,gaz sancılarını azaltmada, anne sütündeki A-C-E vitaminlerinin korunmasında yardımcı biberonu satışa sunmuştur. Doktor babanın kendi çocuğu için tasarladığı ve en iyi medikal tasarım ödülü alan Dr.Brow's biberonları bebeklerin ve annelerin rahatlıkla kullanması için geliştirilmiştir. Ürünlerinin tamamına yakını doğal ve organik bileşenler içerir. Bebeklere zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Biberon ve aksesuarları bulunur.

Bebeklerin temel ihtiyacı arasında beslenmeleri de bulunur. Sağlıklı büyüme ve gelişimi için bebeklerin iyi beslenmeleri gerekir. İlk 6 ay bebekler sadece anne sütüyle beslenmelidir. Anne sütü, bebeğin zihinsel ve fiziksel gelişiminde oldukça etkilidir. Kemik, diş, beyin ve görme yetilerinin gelişiminde yardımcıdır.

Bebeklerin anne sütü içmediği veya anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda, biberon mamaları kullanılır. Bu gibi durumlarda biberon seçimi de oldukça önemlidir. Bebeğin ayına uygun, ağız ve damak yapısına uyumlu biberonlar kullanılmalıdır. Yıpranan biberon emzikleri kullanılmamalı, yerine yenisitakılıp kullanılmalıdır.

Dr Brown's Biberon Emziği Yedek Prematüre, prematürebebekler içindir.

Bisfenol-A (BPA) içermez.

Silikon biberon emziği, kaynatılıp steril edilebilir.

Dr.Browns doğal akış biberonların kullanımına uygundur.

Dar ağızlı Dr.Brown's biberon emziğidir.

Yıpranan, yırtılan ve zarar gören biberon emziklerinikullanmayınız. Emzikten kopan küçük parçalar bebeğin solunum yolunu tıkayabilir.

Silikon emzikler, şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir özelliktedirler, deforme olmaları zordur. Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Tadı ve kokusu olmadığı için bebek kolayca kabul eder. Silikon emzikler uzun süreli dayanıklıdır ancak diş darbelerinden çabuk etkilenir.Tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gerekmektedir. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğuiçin hijyen sağlanması kolay olur.

Dr Browns Biberon Emziği Yedek Prematüre, ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
03 Nis. 2014
(5/5
Başlık :
ürünlerimin parasını kapıda ödeyerek alma fırsatını yakaldım üstelik hızlıda teslim ediyorsunuz. güveniyorum sizlere
(Dr.Browns Standart Biberon Emziği 0m+)

 Report abuse
26 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
rahatlıkla kullanılabilir olması açısından tüm annelere öneririm
(Dr.Browns Standart Biberon Emziği 0m+)

 Report abuse