Ducray Kertyol PSO Creme 100 ml

Kargolanma Süresi: 15:00'a kadar siparişlerde Aynı Gün Kargo

11048

Markası : Ducray

Barkod : 3282779293518

8 Item Items

Ucuz fiyata buradan sipariş edebileceğiniz Ducray Kertyol PSO Creme 100 ml ile cildiniz ya da saçlı derinizde görülen plak şeklinde kabuklanma, kepeklenme sorunu ile mücadele edebilirsiniz.

Daha fazla detay

99.90 TL

59.94 TL

40% indirim

- +

Kazanacağınız puan 599 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Ducray Kertyol PSO Creme 100 ml

Vücut ve saç derisinde oluşan kızarıklık, plaklanma gibi etkilerle hasar görmüş olan dokunun düzgün görünümüne kavuşabilmesi için yardımcı bir üründür.

Vücutta görülen bazı doku hasarları aynı cilt dokusunda olduğu gibi saç cildinde de oluşabilir. Saçlı deriyi vücudumuzdaki diğer cilt dokusundan ayırmadan düşünmek ve bakımını yaparken bunu unutmamak gerekmektedir.

Pullanarak, kızaran, bazen dökülen hassas deri üzerinde kullanılan Ducray Kertyol PSO Creme 100 ml, yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilir. Ciltteki kızarıklıkların, pullanma ve döküntülerin görüntülerinde azalmaya,cildin düzgün görüntüsüne kavuşmasına yardımcı olur.

Bazen saç derisinde de vücudun diğer bölgelerinde görülen bu doku hasarları meydana gelmektedir, Ducray Kertyol PSO Creme 100 ml saçlı deriye de uygulanabilir. Dermatolojik testlerden geçirilen ürün, epidermis tabakanın üstünde geçerlidir.

Kullanım Şekli:

Saç için uygulama gerekiyorsa, akşamları saç derisine ve saç üzerine, üründe bulunan dağıtıcı uç kullanılarak krem kısım kısım ayrılarak sürülür.Gece boyunca etki gösterebilmesi için bekletilen ürün sabah olduğunda uygun Ducray şampuanı ile yıkanır. Etkili sonuçlar alabilmek için ürünün en az 15 gün boyunca kullanılması gerekmektedir.

Cilt yüzeyindeki hasarlar içinse; pullanmanın olduğu alan temizlenir ve ardından Ducray Kertyol PSO Creme 100 ml, masaj yaparak sürülür. Ürünün fazlası istenirse durulanarak arıtılır, 20 dakika kadar etki göstermesi için beklenir. Sabah ve akşamları düzenli olarak, bir ay boyunca kullanılması gerekir.

Çocuklarda kullanılması için doktorunuza danışınız, 3 yaşın altındaki çocuklar için kullanmanız tavsiye edilmez.

Ducray Kertyol PSO Creme 100 ml, sitemizde uygun fiyata satılmaktadır. Yüksek kalite ucuz fiyata sitemizde, inceleyiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.