Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Dulcogas

Dulcogas markasında bulunan şase, gaz sorunu ve buna bağlı rahatsızlıklar yaşayan kişiler için tasarlanmış olan medikal bir üründür.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

DulcoGas Şase Ürünleri

Vücudunuzda pek çok sorun yaşayabilirsiniz. Ancak insanların en sık karşılaştıkları sorunların başında sindirim sistemi ve buna bağlı sorunlar gelmektedir.

HÄLSA Pharma GmbH firması tarafından üretilmekte olan Dulcogas markasının yetkili Türkiye temsilcisi ise Boehringer Ingelheim’dır. Bu şirket dünyadaki lider konumda olan 20 şirket arasında gösterilebilir. Genel merkezi Almanyada'dır. 1995 yılından beri sağlıkla ilgili faaliyet gösteren şirket, 2011 yılından beri Türkiye'de de bölge temsilcilikleri açmış ve pek çok çalışanı ile ürünlerini insanlarla buluşturmaktadır.

Dulcogas markası vücudunuzda oluşan gaz sorunu nedeniyle sindiriminizde yaşadığınız rahatsızlıklarda yatışma sağlamaya yardımcı medikal bir üründür. Şase halinde bulunan ürün simetikon maddesi ile formüle edilmiştir.

Mide ve bağırsak gazları pek çok kişinin ortak sorunudur. Yediğiniz bazı yiyecekler, üşütme ya da bazen pek bilindik bir neden yokken bile gaz ve şişkinlik yaşayabilirsiniz.

Bazı insanlar sık sık gaz çıkarırlar bu rahatsızlık verici olabilir ve bu kişinin utanmasına, toplumdan dışlanmasına neden olabilir. Bazı kişiler ise şişkinlik hissederler ancak gaz nedeniyle oluşan şişkinliklerinden kurtulamazlar. Gaz çıkartamamak da son derece rahatsızlık vericidir. Gaz sorunu yaşayan kişilerin pek çoğu yemek yerken bile hava yutabilirler ve bu hava da gaz oluşmasına neden olabilir.

Gaz, bazen mideden ağıza gelen hava yolu ile atılırken, bazen de bağırsaklardan atılarak kişinin rahatlamasına yardımcı olur. Ancak bazen bu gaz vücutta atılamaz ve şiddetli ağrı ve rahatsızlık hissine neden olabilir.

DulcoGas Ürünleri ve Fiyatları

Tüketilen her yiyecek mideniz tarafından parçacıklara ayrıldıktan sonra buradan ince bağırsaklara gider. Vitamin ve mineraller kana karışırken sindirimi sağlanamamış olan ve vücuda faydası olmayan kısım kalın bağırsaklarınıza geçer ve buradan da dışarı atılır. Sindirimin sağlandığı bu evrelerin herhangi bir döneminde gaz oluşabilir. Gaz, bazen o kadar rahatsızlık vericidir ki pek çok insan gaz sancısını kalp krizi ile karıştırmaktadır.

Özellikle bu sorunu sık sık yaşayan kişilerin rahatlamasına yardımcı olabilecek Dulcogas ürünü özel olarak tasarlanmıştır. Ağzınıza aldığınız toz formunda olan ürün tükürüğünüzde erir, kolayca yutulur. Bu şekilde kullanabileceğiniz ürünün üzerine ihtiyaç duyarsanız su da içebilirsiniz.

Dulcogasvücudunuzda rahatsızlığa neden olan, aşırı gazın giderilmesine, aşırı şişkinlik ve aşırı derecede gaz çıkartma hissi yaşayan kişilerde, vücudunuzda yapılacak olan bazı tetkikler öncesinde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

6 yaşından küçük çocuklarda kullanılması önerilmeyen ürün, bazı şeker türlerine alerjisi olan kişilerce de doktora danışılarak kullanılmalıdır. Nane aromasına sahip olan ürün en fazla otuz gün kullanılabilir daha uzun süre kullanmanız tavsiye edilmez, doktorunuza danışarak kullanınız.

DulcoGas Şase, Turuncu Kasa’da satılan medikal bir üründür.