Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Dunlop

Birçok ürün çeşidi bulunan bir marka olan Dunlop, sahip olduğu koku çeşitleriyle de geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Çarpıcı, kalıcı ve erkeksi kokularla, şık tasarımlı parfüm şişelerine imza atan Dunlop, erkeklerin severek tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Siz de size ait bir kokunuz olsun istiyorsanız, Dunlop markasına ait parfüm ve dedodorantlardan birini tercih edebilirsiniz.

12 ürün var.

Dunlop Ürünleri

Dunlop, pek çok ürüne imza atmış bir markadır. Dunlop markası, farklı spor ürünleri ile olduğu kadar, koku çeşitleriyle de tercih edilen ürün serisidir.

Dunlop ürünleri genellikle spor ve sporcu ürünlerinden oluşmakla birlikte şimdi de sporcu erkeğin kokusu Dunlop parfüm ve deodorant çeşitleriyle de sizlere ferah, çarpıcı ve kalıcı kokular sunmaktadır.

Sporcu ve elit erkeğin ter kokusuyla mücadelede yanında olmuştur. Ter kokusuyla savaşırken gün boyu güzel kokmanızı destekler. Farklı zevklere hitap eden değişik koku çeşitleri bulunmaktadır.

Dunlop Deodorant Summer, özellikle yaz aylarına özel kokusuyla gündüz deodorantını yaz akşamlarının sıcak gecelerinde ise parfüm seçeneğini kullanabileceğiniz bir üründür. Turunçların ferahlatıcı etkisini teninizde hissetmenize imkan sağlar. Erkeksi kokusu ile uzun süre, ter kokusuna karşı koruma sağlamaya çalışır.

Dunlop Ürünleri ve Fiyatları

Dunlop Erkek Deodorant Chic Sport, lavanta ve gül çiçeklerinin odunsu misk kokularla bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur, ferahlık etkisinin yanı sıra kalıcı ve çarpıcı bir etkiye de sahiptir. Özellikle banyodan sonra temiz ve kuru teninize uyguladığınızda etkisini daha uzun süre hissedebilirsiniz.

Dunlop EDT Parfüm, turunçgillerin amber ve misk birleşiminin ortaya çıkardığı, çarpıcı bir kokuya sahiptir. Uzun süre kalıcı ve yoğun bir etki sağlamaya çalışır. Hoş kokusu ile çekiciliğinizi artırmaya yardımcı olur.

Bakımlı olmak bir bütündür. Hoş kokmak ise bakımın tamamlayıcı bir unsurudur. Koku sizi tamamlayan, size ait, çekiciliğinizi artıran bir şeydir. Gün boyu koşuşturma halinde olan insanlar terlerler. Ter zamanla kötü kokmaya başlar.

Ter kokusuna sebebiyet vermemek için, parfüm ve deodorant kullanmak gerekir. Özellikle duştan sonra temiz cilde uygulanacak olan parfüm veya deodorant, kendiniz ferah ve iyi hissetmenizi sağlayabilir. Kokunuzla, etrafınızdaki insanlarda kalıcı bir etki yaratabilirsiniz.

Önceden erkekler, kadınlar kadar bakımlarına özen göstermezlerdi ve özen göstermeleri de beklenmezdi. Günümüzde erkekler de en az kadınlar kadar bakımlarına özen göstermektedir. Kadınlar bakımlı ve temiz erkeklerden daha çok etkilenmektedir.

Dunlop markasına ait parfüm ve deodorantları, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve zevkinize uygun ürünü, indirimli fiyat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.