Duracell AA Turbo Max LR6/MX1500 Kalem Pil

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Duracell

2703

Barkod : 5000394010437

₺25,00

Diğer pillere göre daha fazla güç ve verimliliğe sahip Duracell AA Turbo Max LR6/MX1500 , bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Duracell

Ürün Adı: Duracell AA Turbo Max LR6/MX1500 Kalem Pil

Ürün Miktarı: 4 adet

Ürün Özellikleri: 

- Duracell AA Turbo Max LR6/MX1500 Kalem Pil, daha fazla güç, enerji ve verim gerektiren yüksek teknolojili ürünlerin doğurduğu özel ihtiyaçları karşılamak için geliştirilmiş pildir.

- Duracell, 40 yıl önce Alkalin Manganez Dioksit elektrokimyasal sistemi geliştirerek bu alanda öncülük etti. 1960’larda bu pil sistemi elektronik tüketicileri tarafından hızla benimsenerek tercih edilmeye başlandı.

- Alkalin ya da alkalin manganez dioksit içeren piller, çinko-karbon pillere göre pek çok avantaja sahipler. Örneğin kuru ortamda amper-saat kapasitesi bakımından on kata kadar daha iyi ve sürekli performans gösterebiliyorlar.

- Bununla birlikte, alkalin pillerin düşük sıcaklıklardaki performansları da diğer pillere oranla çok daha yüksektir. Alkalin pillerin bir diğer avantajı ise uzun raf ömrüdür. Sızıntıya karşı direniş ve düşük ısıda daha iyi performans bu pillerin diğer önemli özellikleridir.

- Alkalin piller sızıntı ve çürümeye karşı çok daha etkili ve güvenli bir dirence sahiptir.

- Duracell yalnızca bir pil markası değildir. Duracell sizin bütün güç ihtiyaçlarınıza çözüm üretmeye çalışmaktadır.

- Cep telefonu şarj aletlerinden şarj edilebilir pillere kadar, Duracell sizin yaşam tarzınıza uyacak enerjiye sahiptir.

- Duracell piller, en fazla ihtiyaç duyduğunuz zamanda ve yerde güvenilir enerji sağlama geçmişine sahiptir.

- Turbo Max piller, Duracell’in en iyi ve en güçlü alkalin pilidir.

- Duracell Turbo Max Piller, Duracell Alkalin Pillere göre %70’e kadar daha güçlüdür. Duracell Turbo Max Piller, dijital kamera gibi fazla güç gerektiren ve MP3 çalar, uzaktan kumandalı oyuncaklar ve oyun konsolları gibi sık kullanılan cihazlarda en iyi performansı almak için tasarlanmıştır.

- Duracell Turbo Max, tüketicilere pil içerisinde ne kadar güç kaldığını gösteren Powercheck özelliğine sahip bir pildir.

- Powercheck teknolojisi, cihaz kullanımınızda gereksiz kesintilerin önüne geçmek için her pilde ne kadar güç kaldığını kolaylıkla görmenizi ve pillerinizi yüksek enerji tüketen cihazlarda kullanılamayacaklarında daha düşük enerji gerektiren cihazlarda tekrar kullanabilmenizi sağlar (pilleri bir arada tutun ve ikinci cihazda kullanılmamış pillerle karıştırmayın).

- Yalnızca pilin iki ucundaki beyaz noktalara basın ve enerji göstergesinde kalan güç miktarını görün.

- Çoğu pil, kullanılmadığında dahi zaman içinde yavaş yavaş güç kaybeder. Ancak Duralock teknolojisi, normal koşullarda saklandıklarında kullanılmamış pilleri 10 yıla kadar yeni ve dolu tutar. Böylece Duracell pillerini endişelenmeden stoklayabilirsiniz.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Elektronik alette (+) ve (-) kutupları gösteren işaretlere dikkat ederek pilleri dikkatlice yerleştiriniz.

- Serin bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

 

Duracell markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

2703

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Duracell AA Turbo Max LR6/MX1500 Kalem Pil

Diğer pillere göre daha fazla güç ve verimliliğe sahip Duracell AA Turbo Max LR6/MX1500 , bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 15