ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Duracell LR6 MN1500 4lü Kalem Pil

2678

Markası : Duracell

0 Item Items

Uzun ömürlü ve çinko karbon pillere göre daha verimli özelliğe sahip Duracell LR6 MN1500 4lü Kalem Pil,bu sayfada indirim fırsatı ile satılmaktadır.

Daha fazla detay

9.5 TL

Kazanacağınız puan 95 tupara Toplam tutarı: 0.10 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Duracell LR6 MN1500 4lü Kalem Pil

Duracell LR6 MN1500 4lü Kalem Pil

Marka Adı: Duracell

Ürün Adı: Duracell LR6 MN1500 4lü Kalem Pil

Ürün Miktarı: 4 adet pil

Ürün Özellikleri:  Duracell pilin modeli LR6 MN1500 dir. Boyutu AA dır. 1.5 voltaja sahiptir. Enerji yoğunluğu yüksektir. Sıradan pillere göre daha fazla kullanım kapasitesi bulunduğu belirtilmektedir. Düşük sıcaklık performansına sahiptir. Duracell tarafından üretilmektedir.

Sonuç: Pil ile çalışan cihazlarınızda uzun süreli kullanım sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Pilin üzerindeki ve cihazın üzerindeki + ve – işaretlerine dikkat ederek, yerleştirin. Pilin kullanacağınız cihaza uygun özellikte ve büyüklükte olmasına dikkat edin.

Günlük hayatta en sık kullandığımız ürünlerden biri de pillerdir. Piller, kimyasal enerjinin saklanması ve elektriksel bir şekle dönüştürülmesi için kullanılır.

Elektronik cihazlarda, bebek oyuncaklarında, televizyon kumandalarında, ofislerde sıklıkla pilleri kullanırız. Pillerin kullanılacak cihaza uygun özellikte ve boyutta seçilmesi oldukça önemlidir.

Sık sık biten piller maddi açıdan da bizi zora sokar. Duracell piller, sıradan karbon çinko pillere göre daha fazla kullanım kapasitesine sahiptir.

Tarihi oldukça eski olan Duracell, zaman içinde taşınabilir pil enerjisini tüm dünyaya yaymaya başladı.

Biten pillerin doğaya atılması, çevre sağlığı açısından da son derece sakıncalıdır. Bitmiş pillerin içinde bulunan kimyasallar, toprağa veya suya karışarak kirliliğe veya çeşitli tehlikelere sebep olabilir. Bite pillerin özel pil toplama yerlerine bırakılması gerekir.

Duracell firması, pillerde görülebilecek malzeme ve üretici hatalarına karşı garanti sunduğunu belirtmektedir.

Duracell LR6 MN1500 4lü Kalem Pil, uygun cihazlarla uzun süre kullanılabilir.

Duracell kalem pili, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
01 Mar. 2014
(5/5
Başlık :
duracell piller gercekten de uzun süre dayanıklı
(Duracell LR6 MN1500 4lü Kalem Pil)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler