ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo İnce Kalem Pil

2700

Markası : Duracell

0 Item Items

Diğer pillere göre çok daha güçlü performans gösterebilecek Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo İnce Kalem Pil'i bu sayfadan ucuz fiyata sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

9 TL

Kazanacağınız puan 90 tupara Toplam tutarı: 0.09 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo İnce Kalem Pil

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo İnce Kalem Pil

Marka Adı: Duracell

Ürün Adı: Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo İnce Kalem Pil

Ürün Miktarı: 4 adet pil

Ürün Özellikleri: Güç gerektiren cihazların kullanımında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Modeli LR6 MN1500 dür. Boyutu AAA dır. Bitmiş ve dolu piller ile farklı model pillerin bir arada kullanılması önerilmez. Bitmiş pillerin şarj edilme özelliği yoksa şarj etmeye çalışmayın. Boş pillerin içindeki kimyasallar çevreye zarar vereceğinden pil toplama kutularında biriktirilmelidir.

Sonuç: Pil ile çalışan cihazlardan uzun süreli ve verimli bir performans sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Pil kutuplarına (+,-) dikkat edilerek cihaza yerleştirilir.

Elektronik cihazlar, günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Bu elektronik cihazların birçoğu piller ile çalışır. Piller taşınabilir enerji kaynaklarıdır. Evimizde, ofisimizde, işyerimizde veya dışarıda kullandığımız pek çok ürün pil ile çalışır.

Farklı cihazlarla uyumlu özellikte, farklı pil çeşitleri bulunmaktadır. Kullanılacak cihazlar ile pillerin boyutunun özelliğinin uyumlu olması gerekir. Farklı özellikte pillerin birbiri ile kullanılmaya çalışılması uygun değildir.

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo İnce Kalem Pil, sıradan pillere göre daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Dijital kamera, MP3 çalar, uzaktan kumandalı oyuncaklar, oyun konsolları gibi daha fazla güç gerektiren cihazlarda kullanılabilir.

Duracell sadece bir pil markası değildir. Taşınabilir enerji kaynağı olan piller, tüm dünyaya yayılmıştır. Geliştirdiği pillerin uzun ömürlü olmasını amaç edinmiştir.

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo İnce Kalem Pil, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
27 Şub. 2014
(5/5
Başlık :
duracell en iyisi en dayanıklısı
(Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo İnce Kalem Pil)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler