Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Duracell

2679

Barkod : 5000394076808

₺22,00

Özellikle yüksek enerji gerektiren cihazlarda kullanabileceğiniz Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil'i bu sayfadan ucuz bir fiyata alabilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil

Duracell LR6 MN1500 4 lü Turbo Kalem Pil

Marka Adı: Duracell

Ürün Adı: Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil

Ürün Miktarı: 4 adet pil

Ürün Özellikleri: Pilin modeli LR6 MN1500 dür. AA boyutundaki pillerin kullanım ömrü, sıradan pillere göre daha uzundur. Pillerin çöpe atılması önerilmez, pil toplama kutularına bırakılabilir.

Sonuç: Pil ile çalışan cihazlarınızda uzun süreli kullanım sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Pil kutuplarına (+,-)dikkat ederek, cihaza yerleştirilir. Boş ve yeni pilleri, değişik marka veya modeldeki pilleri bir arada kullanmanız önerilmez.

Günlük hayatımızda pek çok şey için pilleri kullanırız. Piller taşınabilir enerji kaynaklarıdır. Elektronik cihazlarda, kumandalarda, çocuk oyuncaklarında, göğüs pompalarında, bilgisayar farelerinde pilleri kullanırız.

Pil çeşitleri ve kullanım alanları birbirinden farklıdır. Her cihaza uygun büyüklükte pil kullanmak gerekir.

Pillerin içindeki kimyasallar çevre için son derece zararlıdır. Bu sebeple bitmiş olan pillerin içi açılmamalı, ateşe atılmamalı ve çevreye bırakılmamalıdır. Atık pillerin toplandığı pil kutularına atılabilir.

Pillerin kullanım ömürleri bulunmaktadır. Duracell pillerin kullanım ömürleri, sıradan pillere göre daha uzundur. Duracell uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahiptir. Geliştirdiği piller ile pek çok kullanıcının beğenisini ve güvenini kazanmıştır.

Duracell piller, çok sıcakta veya buzdolabında saklanmamalıdır. Ayrıca pil ile çalışan cihazlar da çok sıcak yerlerde bırakılmamalıdır. Şarj etme özelliği olmayan pilleri şarj etmeye çalışmak da sakıncalı olabilir. Pil ile çalışan cihazlar uzun süre kullanılmayacaksa, pillerin cihazdan çıkarılması önerilir.

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil, diğer pillere daha uzun süre performans sağlar.

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

2679

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil

Özellikle yüksek enerji gerektiren cihazlarda kullanabileceğiniz Duracell LR6 MN1500 4lü Turbo Kalem Pil'i bu sayfadan ucuz bir fiyata alabilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 15