Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Durex Select (Lezzet Kat) Prezarvatif 12'li

5023

Markası : Durex

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Durex Select (Lezzet Kat) Prezarvatif 12 adet, çeşitli renk ve kokulara sahip bir üründür, özel ve gizli paketleme ilkesine uyularak size ulaşacaktır.

Daha fazla detay

42.9 TL

Kazanacağınız puan 428 tupara Toplam tutarı: 0.43 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Durex Select (Lezzet Kat) Prezarvatif 12'li

Durex Select (Lezzet Kat) Prezarvatif 12'li

Durex Select (Lezzet Kat) Prezarvatif 12'li, çeşitli renk ve kokulara sahiptir.

Renklidir ve portakal, muz, çilek ve nane kokulu çeşitleriile zevkinize sunulmuştur.

Spermisit içermemektedir.

Durex markası 75 yılı aşkınbir süredir dünyanın birçok ülkesinde tercih edilen prezervatifmarkasıdır.

Ürünler, deneme ve testlerden geçirilir. Tüm prezervatifler,en kaliteli maddelerden yapılır. Sonra elektronik testten geçirilir ve herserinin alınan örnekleri havayla şişirilerek sağlamlığı test edilir. Ayrıca suile doldurulup, sızma testinden geçirilir. Dermatolojik olarak test edilir.Herhangi bir örnek testten geçemezse, serideki ürünler üretim dışı bırakılır.

Durex prezervatiflerin yapımında doğal kauçuk latekskullanılır. Lateksler fabrikaya geldiğinde test edilir. Sağlamlaştırmak içinkimyasallar eklenir ve ısıtma işlemi yapılır. Cam kalıplar latekse batırılır,kuruduktan sonra tekrar batırılır.

Sağlamlık kazandırmak içinfırınlama işlemi yapılır. Kalıplardan çıkarılır, tortuları arındırmak içinyıkanır ve pudralanır. Daha sonra testlerden geçirilir ve tekli ünite folyoambalajlara yerleştirilir. Folyo ambalajlar ısı ile mühürlenir, üzerilerineseri numarası ve son kullanım tarihi basılır. Ambalaj ile kaplananprezervatifler, kutulara yerleştirilir, kullanıma hazır hale getirilir.

Durex, en yüksek kaliteye sahipprezervatifleri üreten ve farklı çeşitleri ile küresel pazarda sektör liderolan SSL International Plc'nin tescilli markasıdır.

Prezervatifin tecrübesi 80 yıldan daha uzun bir süreyedayanmaktadır. Her bir ürün özel testlerden geçirilerek sizlere sunulmaktadır.En kaliteli hammaddeler kullanılarak tasarlanan ürünler, elektronik testlerdengeçirilir ve hava ile şişirilir ve her ürünün standartlarından da daha yüksekkapasiteye sahip olarak tasarlanmaktadır.

Su sızdırmazlık testleriyle de en iyi kalite ve en güvenilirkoruma sağlamaya yardım eder.

Bu testlerin herhangi birinden geçemeyen ürün tüm serisininyani yaklaşık olarak 432000 adet prezervatifin piyasaya çıkmasını engeller.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı extrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Durex Select (Lezzet Kat) Prezarvatif 12'li, Turuncu Kasa’da uygun fiyatasatılan bir üründür. Ucuz fiyatlar ve geniş bir ürün yelpazesi sitemizde.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
17 Kas. 2014
(5/5
Başlık :
muhteşem bir ürün
(Durex Select (Lezzet Kat) Prezarvatif 12'li)

 Report abuse
05 Şub. 2014
(5/5
Başlık :
siparişlerimi hem hızlı alıyorum hemde kapıda ödüyorum. turuncukasaya güven duyuyorum.
(Durex Select (Lezzet Kat) Prezarvatif 12'li)

 Report abuse
18 Ağu. 2013
(5/5
Başlık :
Gizlilik ilkenize hayran kaldık. Teşekkürler.
(Durex Select (Lezzet Kat) Prezarvatif 12'li)

 Report abuse
13 Ağu. 2013
(5/5
Başlık :
en doğru yollarla bize ulaştırdınız ürünü. teşekkürler
(Durex Select (Lezzet Kat) Prezarvatif 12'li)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler