Durex Tahrik Et Prezervatif 12 Li

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Durex

5014

Barkod : 5010232964761

₺42,90
10%
İNDİRİM
₺38,61

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz, elinize gizli ve özel olarak paketlenmiş olarak ulaşabilecek Durex Tahrik Et Prezervatif 12 Li, tırtıklı ve kayganlaştırıcılıdır.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Durex Tahrik Et Prezervatif 12 Li

Durex Arouser Prezervatif

Durex, 75 yılı aşkın, dünyanın birçok ülkesinde tercihedilen prezervatif markasıdır. Tümprezervatifler, en kaliteli maddelerden yapılır. Sonra elektronik testtengeçirilir ve her serinin alınan örnekleri havayla şişirilerek sağlamlığı testedilir. Ayrıca su ile doldurulup, sızma testinden geçirilir. Dermatolojikolarak test edilir. Herhangi bir örnek testten geçemezse, serideki ürünlerüretim dışı bırakılır. Durex Easy-on prezervatifler, kolay takılma ve rahatkullanım özelliklerine sahiptir.

Durex prezervatiflerin yapımında doğal kauçuk latekskullanılır. Lateksler fabrikaya geldiğinde test edilir. Sağlamlaştırmak içinkimyasallar eklenir ve ısıtma işlemi yapılır. Cam kalıplar latekse batırılır,kuruduktan sonra tekrar batırılır. Sağlamlık kazandırmak içinfırınlama işlemi yapılır. Kalıplardan çıkarılır, tortuları arındırmak içinyıkanır ve pudralanır. Daha sonra testlerden geçirilir ve tekli ünite folyoambalajlara yerleştirilir. Folyo ambalajlar ısı ile mühürlenir, üzerilerineseri numarası ve son kullanım tarihi basılır. Ambalaj ile kaplananprezervatifler, kutulara yerleştirilir, kullanıma hazır hale getirilir.

Durex Tahrik Et Prezervatif 12 Li

Durex Tahrik EtPrezervatif12li, tırtıklı yapıya sahiptir.

Tırtırlı, rezarvuar uçlu, spermisit olmayan kayganlaştırıcıkremli doğal kauçuk lateks prezervatifin genişliği 53mm'dir.

Özel tırtıklı yapıya sahiptir ve mercan rengindedir.

Pakette 12 adet prezervatif bulunur.

Tırtıklı yapısı partnerin daha fazla uyarılması amacıyla tasarlanmıştır.

Durex ürünleri cinsel sağlığınız adına tasarlanmış farklı özellik gösteren prezervatifler ve kayganlaştırıcılar, kayganlaştırıcı özellik gösteren masaj jellerinden oluşmaktadır.

Her insanın yapısı, zevki, ihtiyaç ve beklentilerinin farklı olduğu düşünülürse buna uygun Durex çeşitleri bulabilirsiniz.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı ekstrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Durex Tahrik Et Prezervatif 12 Li, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa'da.

5014

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Durex Tahrik Et Prezervatif 12 Li

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz, elinize gizli ve özel olarak paketlenmiş olarak ulaşabilecek Durex Tahrik Et Prezervatif 12 Li, tırtıklı ve kayganlaştırıcılıdır.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16