Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Earth Frıendly

Earth Friendly markasına ait bebek bakım ürünleri, Avrupa' da ve Amerika' da önemli bir pazara sahiptir. Anne-bebek ürünlerinde lider firmalardan biri olanEarth Friendly markası, bebek bakımı ürünleri ile ebeveynler tarafından tercih edilmektedir.

Earth Frıendly Ürünleri

Earth Frıendly, 20 yılı aşkın tecrübesi ile aile bireylerinin en fazla değer verdiği bebeklerin bakımı ve temizlikleri için gerekli ürünleri ortaya koyan Amerikalı bir firmadır. Gerek bunca yıllık tecrübesi gerekse de Amerikan firmalarının ortaya koyduğu başarılı ürünleri sayesine Earth Frıendly markası bu alanda lider firmalardan biri haline gelmiştir. Avrupa’ da ve Amerika’ da önemli bir pazara sahiptir.

Bünyesinde yeni doğan ve belirli yaşa kadar olan çocuklar için şampuan ve temizlik ürünleri üreten firma kaliteli ürünler ortaya koyduğu kadar bir o kadarda güvenilir ürünler üretmektedir. Sizlerde aile bireyleri olarak bebekleriniz ve çocuklarınız için doğal bileşenlerden oluşan Earth Frıendly markasının ürünlerini kullanabilirsiniz. Markanın kalitesi kadar ürünlerinin fiyat noktasındaki alım gücü de ortadadır.

Anne ve bebeklerin ihtiyacına yönelik ürünler geliştiren Lansinoh, Earth Frıendly Baby markalı ürünleri bünyesine katmıştır. Banyo köpükleri, sabunları, vücut losyonları, masaj yağları, bakım kremleri, pişik kremleri bulunmaktadır.

Earth Frıendly Baby Organik Lavanta Özlü Banyo Köpüğü, bebeğinize eğlenceli bir banyo keyfi sunmak için geliştirilmiştir. İçerdiği lavanta özü ile bebeğinizi sakinleştirmeye yardımcı olur. Banyo bebeğin daha huzurlu uyumasını sağlayabilir.

Earth Frıendly banyo köpükleri, SLS, paraben, yapay renklendirici ve parfüm içermeyen bir formüle sahiptir. Organik maddelerle formülize edilmiştir.

Earth Friendly Baby Organik Mandalina Özlü Banyo Köpüğü, bebeğinizin vücudunu zarar vermeden temizlemeye çalışır. Bebeğin banyo saatlerini keyifli hale getirir. Bebeğin cildini yenilemeye ve bebeğinizi oyun saatine hazırlamaya çalışır.

Earth Friendly Baby Organik Papatya Özlü Banyo Köpüğü, bebeğinizin cildini temizlemeye ve nemlendirmeye çalışırken, aynı zamanda da dinlendirir. Keyifli bir banyonun ardından bebeğinizin rahatlaması için, masaj yapabilirsiniz.

Earth Frıendly Ürünleri ve Fiyatları

Bebeğin uyku saatlerinden önce banyo yaptırılması, bebeğin daha huzurlu uyumasını sağlayabilir. Bebeğin banyo yapacağı odanın ve banyo suyunun ideal sıcaklıkta olduğundan emin olun. Bebeğiniz, banyo sırasında aniden ağlamaya başlarsa, suyun gerektiğinden fazla sıcak ya da soğuk olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Eğer tecrübesizseniz, elbette ki bebeğinizi banyo yaptırmaktan çekinebilirsiniz. Banyo yaptırmadan önce eşinizden veya bir tanıdığınızdan yardım alabilirsiniz. İlk banyo size tecrübe kazandırır ve bebeğin diğer banyolarında, siz de daha rahat hissedebilirsiniz.

Bebeğin sık banyo yapmasının, gelişimi açısından önemli bir unsur olduğunu unutmayın. Earth Friendly markasında bebeğinizin bakımında kullanabileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz.

Bebeklerin cildi, yetişkinlere kıyasla çok daha hassastır. Bebek cildinde her ürün kullanılamaz. Kimyasal içerikli ürünler bebeğin cildine zarar verir. Bebek cildi dış tehlikelere karşı savunmasızdır. Bu yüzden bebek cildinin bakımı özen ister.

Earth Friendly markasının ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki indirim kampanyalarını takip edebilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.