Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Eeose

Eeose markasında bulunan sakal ve bıyıkları, saçları, kirpikleri ve kaşları güçlendirmeye yardımcı ürün çeşitlerine bu sayfadan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Eeose Ürünleri

Eeose, her türlü cilt ve saç sorunlarına çözüm sunan, cildin sağlığını koruyan terapötik ve dermo kozmetik ürünler üzerinde çalışmaktadır. Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılar. Çözüm odaklı ve cilde dost ürünler sunar. Uzman ve öncü bilim adamları ürünler üzerinde çalışmaktadır. Tüm ürünlerinin etkili sonuçları hem yurt içinde hem de yurt dışında yapmış olduğu laboratuvar çalışmaları ile kanıtlanmıştır.

Cildinizin güzelliğinin sağlığa bağlı olduğu inancıyla ürünler tasarlayan Eeosesaç ve cilt sorunlarınıza çözüm bulmak için çalışmaktadır.

Saç serumu, LiposoPenatraitt Serum (dökülme karşıtı serum) ve StimuPeptide Serum (saç gelişim serumu) içerir. Saç dökülmelerinde yardımcıdır. Sağlıklı saç uzamasına yardımcı olur.

Eeose Saç Serumu, saçlarınızda oluşan dökülme sorunu için tasarlanmıştır. Eeose Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Serum, erkeklerde görülen saç dökülmesi sorununa uygun olarak geliştirilen serum, saçlardaki dökülmeleri azaltmaya ve saçların güçlenerek hacim kazanmasına yardım eder.

Kadınlar için de erkekler için de saçlar çok önemlidir. Saçlar pek çok nedene bağlı olarak yıpranır, gücünü kaybeder ve seyrekleşebilir. Zamanında yapacağınız müdahale ile saçlarınızı kaybetmeden önlem alabilirsiniz. Kadın ve erkeklerde görülen saç dökülmeleri farklı şekillerde gerçekleşir. Erkeklerin saçları alın bölgesinin açılmasıyla başlar ve tepelerde seyrelmeyle devam eder. Kadınların yaşadığı saç dökülme şekli ise daha farklıdır.

Eeose kaş kirpik serumu, kirpik uzatmaya yardımcı serumdur. Kirpik serumu, kısa kirpikleri uzatmaya, zayıf ve cılız kirpikleri güçlendirmeye yardım eder. Kaşları dolgunlaştırmada ve kaşların ince, şekilsiz olduğu durumlarda kullanılır. Èeose kaş kirpik serumu, kirpiklere zarar vermeden, doğal uzamalarına yardımcıdır. Kaş kirpik serumu, günde 1 kez geceleri, temiz ve kuru kirpiklere ve kaşlara uygulanır.

Eeose Ürünleri ve Fiyatları

Kirpiklerin ve Kaşların doğal bir şekilde gürleşerek güçlenmelerini sağlamaya yardımcı olabilmek için tasarlanmış bir üründür.

Serumu kullanmaya başladığınızdan yaklaşık iki hafta sonra etki göstermeye yardımcıdır. Tam bir etki alabilmek için ürünü düzenli olarak en az altı hafta kullanmanız tavsiye edilir.

Eeose şampuan, saç dökülmesine karşı yağlı saçlar ve kuru-normal saçlar için geliştirilmiştir.

Eeose serum, kirpik uzatıcı ve sakal serumu çeşitleri vardır.

Eose Sakal Serumu, sakal ve bıyıklar için geliştirilen bakım serumudur. Eeose sakal besleyici özellikte olup, sakal ve bıyıkları beslemede ve bakımını sağlamada yardımcıdır. Eeose sakal, kıl köklerini besler ve güçlendirir, kılların uzamalarını ve miktarını artırmada yardımcıdır.

Erkeklerin pek çoğu için sakal ve bıyık çok önemlidir ve vazgeçilmezdir. Ancak tıpkı saçlar gibi sakal ve bıyıklar da bazı iç ve dış etkenlere bağlı olarak zayıflar, cansızlaşır ve seyrelir. Bu da sakal veya bıyıkların pek de hoş görünmemesine neden olur. Özellikle kullanmaktan vazgeçemeyen erkekler için bu oldukça üzücü bir durumdur.

Sakal serumunun içinde bulunan Peptide complex, GP4G, çevresel koşullara dayanıklı ve mineralli sularda yaşayan Artemia Salina adı verilen plankton ekstresinden elde edilmiştir. Ürün sakalların köklerinde uyarıcı etki sağlamaya yardım eder. Köklerin çoğalmasına ve kılların kalınlaşmasına destek olur.

Eeose ürünleri hakkında detaylı bilgilere, Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.