ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Eeose Saç Dökülmesine Karşı Yağlı Saçlar Şampuan 300ml

11179

Markası : Eeose

0 Item Items

Eeose, yağlı saçlarda Dökülmeye Karşı Şampuan 300ml'nin özelliklerini bu sayfadan öğrenebilir ve ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz

Daha fazla detay

35 TL

Kazanacağınız puan 350 tupara Toplam tutarı: 0.35 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Èeose Saç Dökülmesine Karşı Yağlı Saçlar Şampuan 300ml :

Èeose Saç Dökülmesine Karşı Yağlı Saçlar Şampuan 300ml :

Saç dökülmesi kadın erkek pek çok kişinin sorunu olmaktadır.Bu sorun sıklıkla erkeklerde görülse de kadınlar da pek çok sebepten ötürüsaçlarını kaybetmekte veya daha gür saçlara sahip olmak istemektedirler.Yaklaşık 20 yaşından itibaren bazı erkeklerde bu sorun başlayabilmektedir.

Èeose Saç Dökülmesine Karşı Yağlı Saçlar Şampuan; yağlısaçlara sahip olan kişilerde yaşanan saç dökülmesini engellemeye yardımcı olmak içinformüle edilmiştir.

Hem erkekler, hem de kadınlar bu şampuanı kullanabilirler.

Ürünün içeriğinde bulunan GP4G, çevresel koşullara sonderece dayanıklı olan, mineralli suda yaşayan bir çeşit planktondan eldeedilmiş bir ekstredir.

Artemia adı verilen bu plankton çevresel koşullara son derecedayanıklı olması ile bilinir, sert koşullar karşısında kendisini sert birkapsül içerisine alır ve çok uzun yıllar boyunca saklanabilir. Uygun koşullarelde edildiği zaman tekrar korunma kapsülünden çıkarak gelişimine devam eder. GP4Gmolekülü, uykuda olan Artemia tarafından sentezlenir.

ÉEOSE Saç Dökülmesine Karşı Şampuanda bulunan GP4G şampuanıncanlandırıcı etkisini arttırabilmek, yeni ve sağlıklı saç oluşumlarınıuyarabilmek için formülasyonakatılmıştır.

Saçlarınızı canlandırmaya ve dökülmeleri engellemeyeyardımcı olur.

Saçların dökülmesinin nedenleri oldukça fazladır, dengesizbeslenme, yanlış ve çokça maruz kalınan kozmetik işlemler, sık kullanılan fönmakineleri, havuz suyunda bulunan kimyasallar, yanlış özellikli ve zararlımaddeler içeren şampuanların kullanımı bunlardan bazı rahatsızlıklar ve değişimlerdir.

Èeose Saç Dökülmesine Karşı Yağlı Saçlar Şampuan 300ml :

Güçlü etkileri bilinen ÉEOSE Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, ayrıcaphytocomplex içerir.

Yağlı saç yapısına sahip olan kişilerde görülen saçdökülmelerinde düzelme sağlamaya yardımcı olan şampuan, saçlardaki yağlanmayı dengelemeye ve sağlıklı görünümlü saçlara sahip olabilmenize yardımcı olur.

Kullanım Şekli :

Saçları ıslattıktan sonra masaj yaparak uygulayınız, birkaç dakikabekledikten sonra bol su ile durulayınız.

Sık kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

ÉEOSE Saç Dökülmesine Karşı Çift Etkili Serum ile birliktekullanılarak daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Èeose Saç Dökülmesine Karşı Yağlı Saçlar Şampuan; sitemizde satılan uygun fiyatlı bir üründür. Turuncu Kasa'da ucuz fiyatlar ve geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
26 Şub. 2014
(5/5
Başlık :
reklamını cok duydum merak ediyorum dogrusu
(Eeose Saç Dökülmesine Karşı Yağlı Saçlar Şampuan 300ml)

 Report abuse
17 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
saç dökülme sorunları yaşadım uzun süre ve çok şey denedim eeose reklamlarda gördüm ve deniyorum dökülmede azalış var. kullanmaya devam edeceğim.
(Eeose Saç Dökülmesine Karşı Yağlı Saçlar Şampuan 300ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler