EEOSE Sericin Bio Super Box Tüm Ciltler İçin

Eeose Sericin Bio Super Box 1
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL
  • Eeose Sericin Bio Super Box 1

EEOSE Sericin Bio Super Box Tüm Ciltler İçin

Markası : Eeose

30442

Barkod : 0

5/1
94 TL

EEOSE Sericin Bio Super Box Tüm Ciltler İçin; 1 adet yüz temizleme jeli 200 ml, 8 adet %100 saf ipek kozası, 2 adet deneme boy nemlendirici kremden oluşan bir settir.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

EEOSE Sericin Bio Super Box Tüm Ciltler İçin

Eeose Sericin Bio Super Box Tüm Ciltler İçin


Marka Adı: Eeose

Ürün Adı: EEOSE Sericin Bio Super Box Tüm Ciltler İçin

Ürün Miktarı: Sericin Bio Yüz Temizleme Jeli 200 ml; Sericin Bio %100 Saf İpek Kozası 8 adet; Nemlendirici Krem Deneme Paketi 2x5 ml

Ürün Özellikleri: *Sericin Bio Yüz Temizleme Jeli 200 ml; cilt temizliğinde kullanıma uygundur. Cilde canlı ve parlak bir görünüm sunmayı hedefler. Diğer bakım aşamaları için cildi hazır hale getirmeye yardım eder.

* Sericin Bio %100 Saf İpek Kozası 8 adet; peeling uygulamasını kolay hale getirme amacıyla tasarlanmıştır. Cilde uzun süreli nemlenme ve canlanma sağlamaya yardım eder. Cildin kendisini yenilemesini destekler.

* Nemlendirici Krem Deneme Paketi 2x5 ml; sericin ve hyaluronic içeren formülü ile cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Esnek bir cilt görünümü sunmaya çalışır. Eeose Sericin cilt bakımının son adımıdır. Cilt bakım setindeki ürünler birlikte kullanıldığında daha etkili sonuçlar elde etmek mümkündür.

Sonuç: Eeose Sericin Bio Super Box Tüm Ciltler İçin, cilt bakımınızı tamamlamanıza yardımcı settir.

Kullanım Şekli: Ürünlerin kullanım biçimleri aşağıdaki geniş açıklamada yer almaktadır.

 

Eeose Sericin Bio Super Box cilt bakım setindeki ürünler cildi temizlemeye, peeling yapmaya, nemlendirmeye ve cilt kusurları ile savaşmaya yardımcı olur.

 

*Sericin Bio Yüz Temizleme Jeli 200 ml;

Cilt temizliği, 3 aşamalı cilt bakımının ilk adımıdır. Sericin içeren bir formüle sahiptir. Sericin, ipeğe parlaklık ve yumuşaklık veren proteindir. Cildin mat görünümüyle savaşır ve canlı, parlak bir cilt görünümü sunmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Bir miktar ürün ile cildinizi dairesel hareketlerle yıkadıktan sonra durulama işlemine geçebilirsiniz. Sericin Bio Yüz Temizleme Jeli’ni günlük yüz temizliğinde tek başına kullanabilirsiniz. Eğer Sericin Bio’nun bir sonraki adımına geçecekseniz, cildinizi ıslak bırakmanız önerilir.

 

* Sericin Bio %100 Saf İpek Kozası 8 adet;

Doğal ipek kozaları ile cildinize peeling yapmanıza imkan sunar. Doğal ipek kozaları Sericin ve Fibroin’den oluşur. Fibroin, ipeğin yapısını oluşturan bir diğer proteindir. Cilt gözeneklerinin temizlenmesine cildin nefes almasına yardım eder. Cilde genç ve sıkılaşmış bir görünüm sunmaya çalışır.

Kullanım Şekli: İpek kozasını, elinizi yakmayacak ısıda sıcak suda yaklaşık bir dakika bekletin. Kozaların suda bekleme süresine göre yumuşaklığı değişir. Eğer hassa yapıya sahip bir cildiniz varsa bekleme süresini birkaç dakika daha uzatabilirsiniz.

İşaret parmağınıza taktığınız koza ile cildinize masaj yapmaya başlayabilirsiniz. Cildiniz daha yağlı ya da daha pürüzlü bölgelerine uygulama yaparken yoğunlaşabilirsiniz. Eğer ipek koza parmağınıza girmezse, makasla biraz kenarından kesebilirsiniz. Haftada iki ya üç kez uygulama yapabilirsiniz.

 

* Nemlendirici Krem Deneme Paketi 2x5 ml;

Cildi nemlendirmek, üç aşamalı bakımın son adımıdır. Sericin Bio Moisturizing  Cream Gel, Sericin ve Hyaluronic Acid içerir. Nemlendirici krem. Canlı, esnek ve pürüzsüz bir cilt görünümünü desteklemeye çalışır.

Kullanım Şekli: Cildiniz kendi halinde kuruduktan sonra, nemlendirici bakımı uygulayabilirsiniz. Ürünü tek başına sabah-akşam da uygulayabilirsiniz.

 

EEOSE Sericin Bio Super Box Tüm Ciltler İçin, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.30442

Özel Referanslar

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

EEOSE Sericin Bio Super Box Tüm Ciltler İçin

EEOSE Sericin Bio Super Box Tüm Ciltler İçin; 1 adet yüz temizleme jeli 200 ml, 8 adet %100 saf ipek kozası, 2 adet deneme boy nemlendirici kremden oluşan bir settir.

EEOSE Sericin Bio Super Box Tüm Ciltler İçin